A já za to snad můžu...!!

24. dubna 2010 v 21:46 | Bubla
''Ale tati?''podívám se smutně na otce.''Ne, už jsem řekl''odpoví mi definitivně.''To není fér''ještě na něj zakřičím a zamknu se do pokoje. A takhle to začalo. Já jsem Sindy, můj otec je manažer známých hollywoodských hvězd a hlavně zpěváku. Nikdy s ním nemohu jezdit na večírky, takže v podstatě žádnou hvězdu ani neznám osobně, no možná tak Johnyho Deppa, protože je to můj strejda. Je mi 16 a už mám nárok na to si trochu užívat. Kámošů taky moc nemám, oni se někteří najdou, ale jen když jde o nějaký podpis. Jsem už asi 3 roky tajně zamilovaná do Nicka Jonase, taťka jim nedávno propagoval koncert a já jsem se mohla ze zákulisí dívat. Jak se to rozvíjelo dále se dozvíte.

Opět jsem doma sama. Taťka si někde užívá se všema hvězdama a já zase nic. Jdu si do kuchyně připravit večeři a na stole leží VIP vstupenka na tu dnešní akci. Chvíli přemýšlím a potom se letí do pokoje převléct, beru vstupenku a už si to mířím na místo konání.''Dobrý den''slušně pozdravím bodyguardy před budovou a ukážu jim lístek.''Dobrý den slečno Writerová'' a jéje, poznal mě.''Ale my vás dovnitř pustit nemůžeme''začne mě jeden poučovat.''Hele vstupenku mám a taky se chci bavit''bráním se.''Ne bohužel to nejde''zakončí náš rozhovor ten druhej borec. Super a co teď. Když už se smiřuji s tím, že se tam nedostanu uvidím otevřené okno do toho klubu. Kouknu tam, tý jo je tam dost lidí. Stoupnu si tedy na lavičku pod oknem, trochu se odrazím a už jsem ve vnitř. Jenže to si mě hned všimne nějaký kluk. No to snad, to je Nick. Rozejde se ke mně.''Co tu děláš?''zeptá se.''Já…ahoj. Jdu za tátou, nevíš kde ho najdu?''zeptám se s totálně dementním výrazem.''Jo vím, sedí tam v salónku, ale tam tě nejspíš neprotáhnu''odpoví.''Díky, prosím pomůžeš mi nějak?''poprosím ho ještě o jednu věc.''Pokusím se''řekne a odejde za svým bratrem Kevinem. Něco mu vysvětluje a potom jen zaslechnu od Kevina:''A může tu vůbec být? Nebude z toho průser?''.''Ne neboj brácho''uklidní ho Nick. Potom příjde ke mně a řekne, že teď to nepůjde, že jsou tu ti bodyguardi z venku.''To nevadí, tak za chvíli''uleví se mi.''Tak pojď tančit''natáhne Nick ruku směrem ke mně a já se jí uchopím. Zrovna hraje ploužák a já totálně přilepená na Nickovi, který mimochodem nádherně voněl.''Hele a táta ví, že jsi tady?''zeptá se nejistě. A sakra co říct.''Ehm..Jo, říkal ať příjdu''trochu zalžu, dobře tak zalžu dost. Ještě chvíli tančíme…

Nick

Stojím s pitím v ruce a říkám si jak se dneska zase budu nudit, ale v tom slyším nějakou ránu, otočím se a tam dcera našeho manažera Sindy. Jdu k ní,''Co tu děláš?''zeptám se.''Já…ahoj. Jdu za tátou, nevíš kde ho najdu?'' odpoví. .''Jo vím, sedí tam v salónku, ale tam tě nejspíš neprotáhnu''usměji se na ni. .''Díky, prosím pomůžeš mi nějak?''poprosí mě ještě o jednu věc. .''Pokusím se''dodám a jdu za Kevinem. Ten jen stojí, ruce v bok a kouká směr Sindy, bože jak ten umí být důležitý.''Hele Keve, musím Sindy nějak protáhnout k jejímu tátovi, ale znáš ty bodyguardy, těm nic nevysvětlíš''začnu. ''A může tu vůbec být? Nebude z toho průser?''začne s výslechem. ''Ne neboj brácho''uklidím a poplácám ho po rameni. Potom jdu opět za Sindy a vysvětlím jí, že teď to přes ty bodyguardy nepůjde a ona na to, že to nevadí a že to zkusíme za chvíli. No jo a co teď s ní mám dělat. Bože stojím tu jak blbec: .''Tak pojď tančit''vypadne ze mě. A natáhnu k ní ruku. Ona ji uchopí a jde se tančit (och ne) ploužák. Běhe tance, kdy jsme na sebe nalepeni, jak sekundovým lepidlem se jí zeptám jestli její táta ví, že je tady.''Ehm..Jo, říkal ať příjdu'' řekne nejistě, ale co řekla že to ví, tak jí budu věřit.

Táta od Sindy

Vyjdu ze salónku a kouknu na parket. Jé Sindy , té to ale sluší. Cože? A co tu jako dělá? Hodím naštvaný výraz a jdu směrem k ní a Nickovi.

Sindy

Oh, chtěla bych s Nickem tančit pořád. Písnička už pomalu končila a to zrovna když jsme se s Nickem tak rozjeli a to i v kecání. No nevadí.''Sindy?''zaklepe mi někdo dost silně na rameno.''Au..''prudce se otočím.''Hrabe ť…'' a jéje táta……
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama