A já za to snad můžu?...!!č.3

24. dubna 2010 v 21:49 | Bubla
…sešla jsem tedy dolů a vyslechla si tátu.''Takže slečinko, díky tobě jsem přišel o kšeft'' začal.''Když si odešla, začali tě ti dva Jonasi obhajovat'' podívala jsem se na něj nechápavě a spustila jsem:''Jak jako obhajovat a co to má společného s tvým kšeftem?''.''No prostě říkali, že máš právo si užívat a taky, že už jsi dost stará na to aby si mohla chodit na večírky. Já jsem jim na to řekl, že oni sami jsou ještě děti a ať mi nekecají do výchovy'' stále jsem se na tátu nevěřícně koukala.''Nakonec ten prostřední Jonas prohlásí, že s takovým člověkem nemíní spolupracovat a že ruší smlouvu na propagaci jejich CD'' to už jsem musela zareagovat:''Ale tati tohle já….''nenechal mě domluvit a už jen dodal''Doufám, že jsi dostatečně spokojena?!'' sebral se a šel do své ložnice. Tohle jsem musela rozkejchat, vzala jsem si bundu a šla se někam projít. Bylo celkem pozdě, ale ulice byly ještě osvětleny pouličními lampami. Byla jsem celkem na kluky naštvaná, že se do toho vůbec míchali, ale nadruhou stranu jsem uvažovala, kteří dva Jonasi se mě zastávali. Jeden byl určitě Joe, ale ten druhý? Celkem bych chtěla, aby to byl Nick. Po menší procházce a uvažování jsem se vrátila domů, do pokoje a usla jsem.


Joe

''Uáááááá'' zaslechl jsem a vyletěl z postele.''Co blbneš?''ptá se mě Kevin.''No..nic. Hele co tu vůbec děláš? A co bylo to uáááááááá?''hned se vyptávám , protože opravdu nevím, co dělá Kevin u mě v pokoji.''No původně jsem se šel kouknout jestli už jseš vzhůru a říct ti, že oběd je na stole. Potom jsem zjistil, že spíš a potřeboval jsem se nutně protáhnout. No a to je vysvětlení pro to uááááááááá'' popisuje Kevin.''No bezva, tak řekni, že nemám hlad a běž se laskavě protahovat někam jinam'' sprdnu ho, otočím se k němu zády a chrním dál.

Nick

Sedím dole u stolu a čekám až mi mamka přinese oběd. Celou noc jsem nespal a přemýšlel jsem nad tím co mi napsala Sindy, přesněji nad tím, že mě nejspíše miluje. Nejdříve sem si říkal, no tak to je jedna z většiny holek, ale potom mi pomalu docházelo, že nás zná trochu blíže. No konečně, mamka donesla jídlo. Beru příbor a začínám jíst. U toho pořád přemýšlím. Po chvilce mi dojde smska, a další.''Nicku, co jsme si říkali o mobilech u jídla?'' mračí se taťka.''Jo promiň''omluvím se, ale na smsku se kouknu. Fakt moc děkuji, že mi to usnadňujete. Díky vašemu rádoby zastávání a nakonec Joeovému prohlášení teď musím doma poslouchat kecy, že sem vás navedla a poslala za otcem. Díky moc. No a druhá Smska: Jo a radši ani neodepisuj!!!!.
Hledím na to jak tele na nové vrata.''Sakra!''prásknu naštvaně do stolu až všem nadskočí talíř.''Nicku? Tak to by snad stačilo ne?''okřikne mě taťka. Já nic neřeknu, nechám jídlo jídlem a jdu ven. Uvažoval jsem nad tím, že bych odepsal, ale potom jsem si řekl, že by si to Sindy ani nepřečetla. Tak jsem se tedy otočil a šel směr její dům.

Sindy

Crrrrrrrrrrrr…''Jdu otevřít''zakřičím na tátu.''Hm..kdy chceš''vypadne z něj. Jen zakroutím hlavou a jdu ke dveřím. Nejdříve se kouknu přes kukátko a zahlídnu Nicka. Co tu sakra chce? Otevřu a nahodím výraz…co zase chceš…''Ahoj Sindy''prohlásí po chvilce ticha. Já ho ani nepozdravím a jen řeknu:''Co chceš?'' celkem přísným tónem.''Já…Můžu dál?'' zeptá se.''No to ani náhodou. Táta by mě zabil, zjistit, že se s váma vůbec bavím'' odpovím.''Tak se pojď alespoň projít'' pokračuje Nick.''Hm…'' vezmu si klíče a jdu.

Nick

Aspoň, že jsem ji přemluvil na tu procházku. Skoro celou dobu je ticho, ale když už se nadechnu, že ji vše vysvětlím skočí mi do toho:''No, tak co jsi chtěl? Nemám na tebe celý den'' zaskočí mě ten její tón.''No chtěl jsem se omluvit, ale nejsem jediný kdo by se měl omlouvat'' chci pokračovat.''Aha, takže ti jde o to ať se omluvím já? Tak to ani náhodou, jen že jsi nějaká hvězdička, která stejně dříve nebo později zhasne'' vloží se do toho Sindy a tím co řekne mě celkem zaskočí.''Ne o to mi nejde, ale chci se taky omluvit tvému otci a samozřejmě mu říci, že tu práci pořád má'' pokračuji.''Vážně?'' koukne na mě nevěřícně Sindy.''Ano, myslím to smrtelně vážně'' odpovím.''Tak to je super. Jo a taky se ti omlouvám'' koukám na ni,''Omluva přijata''.''Ale nemysli si, že když vrátíš otci práci a že když se ti omluvím, tak že budeme kámoši'' dodá Sindy a chystá se odejít.''Tak to je mi jasné'' ještě na ni křiknu, ona se otočí usměje se a jde pryč.

Sindy

Bože proč? Proč jsem řekla, že nebudeme ''aspoň'' ti kámoši. Celou cestu domů si nadávám. Doma tátovi řeknu, že ten kšeft má zpátky.''Cože? A jak si na to přišla?''.''No byl tu Nick a za všechno se omlouvá a říkal, že tě berou zpátky'' vysvětlím.''To je skvělé, ale jen doufám, že si je zase nenavedla a něco jim nenakecala, aby mě vzali zpět?'' ujišťuje se táta.''Ne, jen jsem řekla, že jsme bez peněz a že nemáme co jíst'' řeknu tátovi a ten se na mě zaraženě podívá.''Jejda, dělám si srandu''zasměji se a táta kupodivu taky, potom mě obejme a řekne, že mě má rád.

Nick

Po cestě domů jsem měl v břiše takový zvláštní pocit. Nikdy jsem to nezažil, bylo to poprvé. Nějak dlouho jsem se tím nezabýval, protože už jsem byl doma. Zavolal jsem si bratry (Joea a Kevina) a řekl jsem jim co se teďko odehrálo. A taky to, že tátu od Sindy bereme zpátky.''COŽE?'' zařve Joe.''Co je?'' zeptám se ho.''Jak se mu teď mám podívat do očí, po tom všem co jsem mu řekl?''....pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Usher Usher | Web | 24. dubna 2010 v 21:53 | Reagovat

Super blog!:-)

2 •Pet!nka• •Pet!nka• | Web | 24. dubna 2010 v 21:53 | Reagovat

Hezké

3 Elíísek Elíísek | Web | 24. dubna 2010 v 21:57 | Reagovat

Pěkné :)

4 Teenager Teenager | 24. dubna 2010 v 21:57 | Reagovat

Čteš ráda příběhy ze života nad kterými se můžeš zamyslet? Tak se koukni na tenhle blog jsou tam sloupky,které by Tě mohli bavit číst

www.columnteenager.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama