Šance je jedna ku milionu - 4.díl

25. dubna 2010 v 10:51 | Ann
Alex

When you look me in the eyes and tell me that you love me….začne mi zvonit budík.''Chjoo, proč tak brzo?'' ozve se ze ségřiné postele. Je totiž teprve 6 ráno, ale co se dá dělat, v 8 máme být ve stars hotel.''Lindo, vstávej!''.''Nech mě'' prudí Linda.''NE! Vstáááááááávej''už na ni zařvu. Linda se posadí rychlostí blesku:''No jo..'' Všechny se postupně umyjeme, namalujeme a potom přichází ten největší problém…NAJÍT VHODNÉ OBLEČENÍ…..

Joe

To už je 7?''Kluci? Vstávejte''Budím je, nebo tam nestihneme dorazit včas.''A kolik je hodin?''ozve se Nick.'' No právě, že 7?''odpovím.''COŽE?''vyletí Kevin z postele, přímo do koupelny.''Co mu je?''šoupe se rozespalý Nick do kuchyně a vypadá jak žába, kerá je více,jak týden na suchu''Tak to nevím''začnu se hlasitě smát.''Hele kluci, já vím o čem se bavíte. Dneska se musím pořádně vyparádit, viděli jste tu nádhernou holku z toho CD?''světluje vše Kevin.''Jo to viděli a proto se taky chceme upravit. MAKÉÉÉÉJ!'' vyjedu na něj.


Alex ve stars hotelu

Tak a jsme tady. Dneska se možná vše změní a možná vše zůstane při starém.''Linduš? Jsi na to připravená?'' zeptám se nervózně.''No….já. Asi….''koktá.''Jo to jsme dvě?''usměji se na ni a ona mi úsměv oplatí. Vejdeme do haly, kde už se všichni scházejí.''Hele ségra! Musím na WC, tak tady chvíli počkejte''.''Jo jasně''odpoví ségra a pomáhá Lindě zbavit se nervozity. Vyjdu z haly a všude hledám záchody, no konečne…šipka ''WC''…najednou dveře a šup už jsem tak. Když (vykonám potřebu), chci si jít umýt ruce, ale když vylezu z kabinky, trochu se zarazím. Stojí tam Nick, Kevin a Joe a čekají až se uvolní záchod. Bože další trapas, to snad není možné.''Ahoj''řekne Nick a všichni 3 se začnou zase řezat, jako v tom autě.''ehm…ahoj''odpovím a červenám se, že to ani nejde popsat.''Ježiš promin, ale…''začne Kev, ale bohužel kvůli smíchu to nedořekne. Joe jen dodá:''To na vašich záchodech měli plno?''. Ale to už se směje jen Joe, kluci se na něj podívají, jako že to už přehnal. Já jsem nevěděla co mám dělat, tak jsem jen řekla ''Sorry..'' a utekla.

Nick

Ježiši, ta je tak pěkná. Jenže se líbí i Kevinovi a Joeovi. Ale to co Joe řekl, bylo i na jeho humor trapné.''Jsi normální?''sprdnu ho.''Promiňte, jenže to bylo první co mě napadlo''omlouvá se Joe.''Hele normálně by to bylo vtipné, ale u téhle holky, no nevím. A myslíte, že jsem se jí líbil?''řekne Kev a začne se divně kroutit.''Oh Bože. Jo líbil ses jí, to jsi neviděl?''řeknu celkem naštvaně a jdu pryč.

Kevin

''Hele co mu je?''hodím na Joea tázavý výraz.''Tak to fakt nevím''odpoví Joe nejistě. Ale řekl, že se jí líbím. On to Nick pozná jo? To je jedno, třeba je to pravda.

Alex

Proč ja? Proč zase já? Jeden trapas za druhým, to se může stát opravdu jenom mě. Když dorazím za Lindou a ségrou do haly, Jonasci už tam dávno jsou a říkají, co se teď bude dít. Rozrazím dveře a zaječím:''No holky, to neuvěříte co se mi zase stalo za trapas?!''. Jenže v tu chvíli se na mě otočí celá hala včetně Joea, Nicka a Kevina.''Už zase''obrátím oči v sloup a plesknu se do nohou.''Tak se k nám přidej''řekne Nick do mikrofonu, koukne se na mě a vykouzlí ten nejkrásnější úsměv na světě. Posadím se tedy k ostatním a poslouchám pokyny. Když skončí přednáška, tak jdeme s holkama na oběd a ty se mě hned vyptávají co se stalo. Já jsem jim vše řekla a ty dostaly nehorázný výtlem, což na nás opět upozornilo a z davu se vyřítil Kevina šel směrem k nám.''Hele, promiň za Joea na těch záchodech, on to trochu blbě pochopil''začne se omlouvat.''Jo v pohodě, já jsem Alex''odpovím a usměji se na něj. On mi úsměv oplatí a řekne, že on je Kevin a potom se znovu omluví a odejde.

Nick

To snad ten Kevi nemyslí vážně. Normálně si za ní jde i když vidí, že mi to moc dobře nedělá, ale zaslechl jsem co si říkají a ta kráska se jmenuje Alex. Hm… pěkné jméno a ještě k tomu pěkně zpívá, to se jen tak nevidí, to je něco pro mě.

Alex

Jsem ráda, že se mi přišel Kevin sice za Joea omluvit, ale pořád bych byla ráda, kdyby přišel Nick. Strašně ráda už bych ho cítila u sebe. Začínám mít trému, soutěž už začala, přišli se podívat i lidi a je tu i televize..Pomóóóóc!.. Za chvíli jdeme na řadu.''Tak a teď se nám předvedou dvě krásky z Londýna Alex a Linda''ozve se a my s Lindou už nastupujeme na jeviště, v první řadě sedí ségra a ukazuje jak drží palečky. Mám kytaru, na bicí nám hraje nějakej náhradní muzikant a Linda hraje na klávesy. Zazní první tóny skladby a já začínám náš největší hit. Po první sloce je refrén a to už zpíváme dohromady a další sloku jen Linda. Naštěstí se vše povede a my v doprovodu velkého potlesku odcházíme z pódia…..Když skončí poslední číslo, Nick zavolá všechny soutěžící na jeviště.''Tak a teď vyhlásíme úplného vítěze soutěže''řekne Joe.''Ano, bylo to těsné, ale nakonec jsme určitě vybrali správně''dodá Kevin.''A vítězem se stává……..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je nejsladšíí??

Joe 26.1% (35)
Nick 20.9% (28)
Kevin 11.2% (15)
Tom 15.7% (21)
Bill 10.4% (14)
Georg a Gustav 15.7% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama