Šance jenda k milionu

24. dubna 2010 v 12:31 | Ann
Běžím si pro mobil a přemýšlím jak to Lindě všechno řeknu. Vytáčím její číslo…už to zvoní..''Prosím, tady Linda''.''Hoj, tu Alex, to neuvěříš co mám za super zprávu?!''skoro na ni zařvu.''Co zase? Znám ty tvoje super zprávy! Který kluk se na tebe podíval dneska?'' odpoví nic netušící Linda.''Ale žádný kluk. Nebudu ti to říkat po telefonu. Jen pojedeme hodně daleko, tak se na to psychicky připrav a buď doma za 20 minut jsem tam''dořekla jsem a zavěsila.

O 20 minut později….

Crrrrrrrrr….zazvoním a během 2 sekund otevře Linda celá napjatá.''Ahoj, honem povídej, já už to nemůžu vydržet''táhne mě k ní do pokoje.''Počkej, neboj všechno se dozvíš''brzdím ji. Když ji konečně zklidním a posadím se začnu jí vše vysvětlovat.''Takže asi takhle, šla jsem na net - na stránky Jonásků a tam bylo velkým písmem napsané, že se za týden bude konat pěvecká soutěž a to je naše šance. Když jsem se ptala mamky, tak její výraz byl spíše''no já nevím'', ale potom řekla, že to prostě musíme zkusit'' trošec jsem se rozkecala, když jsem skončila, koukla jsem se na Lindu a ta jenom seděla se zaraženým obličejem a nejevila známky přítomnosti..xD..''Ehm? Lindo?'' promluvila jsem na ni, ale ona nic. Ještě chvíli jsem jí mávala rukou před obličejem a nakonec jsem popadla její sklenici s pitím a celé to na ni chrstla. Čekala jsem, že po mě začne vřískat, ale ona jen zamrkala a prohlásila:''To jako vážne?''. Nestačila jsem se divit a jen jsem odpověděla:''Jo a to doslova''. Najednou Linda vyletěla z pokoje a přiletěla s obřím kufrem a začala balit. Bože co zase dělá.''Linduš? Kam jdeš?''ujišťuji se jestli už jí nehráblo.''No na tu soutěž. Stejně pořád nemůžu uvěřit tomu, že Jonasci dojedou do Anglie!!''odpoví Linda.''Cože? Do Anglie? Ale oni sem nedojedou, to my letíme do Ameriky!!''.''Aha, ale mě asi mamka nepustí''zesmutní Linda.''Pustí neboj, jede s námi i ségra a ta na nás dá pozor. Pojď jdeme se zeptat'' řeknu, Chytnu Lindu za ruku a vleču ji za její mámou. Lindině mamce všechno vysvětlíme, nejprve to moc barevně nevypadalo, ale nakonec jsme ji dostaly na to, že jestli to vyhrajeme, tak budeme slavné a bohaté a konečně se nám splní velký sen. I když šance, že to vyhrajeme je Jedna ku milionu.


O 5 dní později… Alex

Za těch pět dní jsem myslela, že Lindu zabiju. Každý den mi tak 10x volala co si má sbalit a jestli si už balím,… Prostě k nevydržení. Jo a ségra je víc na větvi, jak já a Linda dohromady. Hlavně dneska, když už ví, že zítra jedeme, tak začíná panikařit. Litá po baráku a nadává, ýe nemá nic pěkného na sebe a že se Kevinovi nebude líbit a to bylo pořád dokolečka.

Amerika - Nick

''Frenkie!!''já ho asi zabiju.''Můžeš mi říct, proč jsi vytahal z tašky všechny moje věci a dal sis tam tank, spider-mana, formuli a další tvoje blbosti?''.''Je to takový problém vytáhnout to a sbalit si znova?'' ozve se zespoda taťka. No to snad nemyslí vážně, nejradší bych jel na tu soutěž sám. Jen doufám, že tam ty holky přijdou. Jdu do Joeova pokoje zjisti, jestli je nachystaný na zítřejší cestu na místo kde se bude soutěž konat. Otevřu dveře a vidím Joea jen v trenkách, jak si zkouší moje košile a měl jich tam minimálně 10.''Joe? Co to tu nacvičuješ?''zeptám se už celkem naštvaně.''Jéééé, Nicku ahoj, já….to nic''řekne rozpačitě a košili ze sebe ztrhne.''Jen, že bych chtěl změnit styl''.''No ale určitě ne na ten, který mám já''vyjedu na něj vezmu si košile a jdu do svého pokoje.

Další den - Alex

A je to tady dnes letíme do L.A. a zítra začíná soutěž. Naposledy se kouknu jestli mám vše a jdu dolů k autu, tam sedí ségra a Linda.''Tak můžem jet''prohlásím a jede se. V 7:00 (ráno) nám to letí. Na letiště dojedeme jen tak tak, ještě letištní kontrola a hurá do letadla. S Lindou si sedneme spolu, chvíli se hádáme kdo bude sedět u okna a nakonec do toho zasáhne ségra a řekne, že u okna bude sedět ona a my na sebe budem koukat přes uličku - super. Konečně, už letíme. Po cestě spím, kecám ze ségrou a Lindou , zase spím a nakonec začínám být nervózní. Co když si udělám trapas, bože radši na to nemyslím……..A jsme tady, vítej Ameriko.

Linda

Po vzlítnutí Alex usne, ale já ne. Poslouchala jsem nějaké písničky a koukla se na net. Na stránka Jonas byly nové Informace. A JE TO TADY, JIŽ ZÍTRA SE KONÁ VELKOLEPÁ SOUTĚŽ A VYHRÁVÁ JEN JEDEN. A POKUD JSTE SE JEŠTĚ NEPŘIHLÁSILI MÁTE POSLEDNÍ ŠANCI DNES DO 21:00. PŘÍHLÁŠKU NELZE VYPLNIT PŘES INTERNET, ALE MŮŽETE JI PODAT V HOTELU STARS, KDE SE BUDE SOUTĚŽ KONAT. Až se Alex probudí musím jí to říct. Ale nepustila mě vůbec ke slovu. Mlela něco, že se začíná bát a že se ztrapní.

Alex

Vystupuji z letadla a kochám se tou americkou atmosférou, dýchám ten vzduch. To snad ani není možné. Vyruší mě Linda''Musím ti něco říct. Dneska do 21:00 musíme v jednom hotelu podat přihlášku'' všechno mi to řekne a já mezitím chytnu taxi a jedeme směr ten hotel. Stojím před snad největším hotelem na světě a mám pocit, že i těch 5 hvězdiček co má je málo. Vejdeme tedy dovnitř a tam už visí plakáty na zítřejší soutěž. Zastavíme se u pultu s přihláškami, jednu si vezmeme, vyplníme a podáme na pohled velmi příjemné paní.''Welcome to America''řekne nám, my se na ni mile usmějeme a potom řekne něco ve stylu: ať se nám daří a dobrou noc….Asi za hodinu jsme ubytované na našem hotelu, který je oproti ''stars hotel'' naprosté nic. Jdeme spát asi o půl desáte, protože ráno budeme vstávat hodně brzo, abychom se nachystaly a pečlivě procvičily hlasivky.

Den D - Alex

''Bože co se děje?''nadávám když mi zvoní v 6:00 budík. A stejné nadávky lítají i z postele ségry a Lindy.''A je to tady za dvě hodinky máme být v tom hotelu. My uvidíme Jonas Brothers, já tomu nemůžu uvěřit''jančí ségra.''No to my taky''dodáme s Lindou a chystáme se dál. Za hoďku a půl jsme vyjely. Zrovna jsme projížděly kolem toho chodníku, kde jsou hvězdy všech těch slavných. Kouknu se z okna a naproti projíždí černá limuzína s nápisem JONAS a s jedním otevřeným okýnkem. Kouknu ještě jednou a z toho okýnka na mě civí…NICK? ''Jééé Lindo koukej Nick!''řeknu úplné s klidem a když mi dojde co jsem viděla začnu úplně jančit až skáče celej taxík. Linda samozřejmě taky. No jo jenže ja tady dělám scény a nedochází mi, že Jonasi jsou pořád vedle nás. Nenápadně se podívám a v okýnku už jsou všichni tři a chlamou se jak prdlí….To je TRAPAS.

Den D - Joe

Jedeme do hotelu a já uvažuji jestli ty holky vůbec dojedou. Nick taky vypadá zamyšleně a kouká se z okna.''Kluci, tak to musíte vidět''řekne Nick a my se kouknem z okna. Naproti je taxík a tam 3 holky u otevřeného okna a lítají slova jako Jonas? Nick Jonas? Cože? A To si snad děláš prdel? Kevin z toho nemůže a ja z Nickem očividně taky. Když se ta holka u okna otočí mám zrovna největší záchvat………Cože? Vždyť to je……
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama