Premiéra 2.serie Jonas

6. května 2010 v 17:12 | Ann a Bubla
Právě bylo oznámeno, že druhá sezóna JONAS, nyní přejmenována na JONAS L.A., bude mít premiéru v neděli, 20.června na Disney Channelu.

Druhá sezóna zábavy nás ponořuje do individuálních příběhů Kevina, Joa a Nicka - a jejich šéfa bezpečnosti, Big Mana - kteří se právě vrátili ze světového turné a jsou připraveni na letní dovolenou v nájemním domě vysoko v Hollywood Hills. Jak začínají své letní dobrodružství, připojují se k nim dvě známé távře, Stella a Macy, které budou bydlet v blízkém penzionu se Stellinou tetou Lisou. Teď je všech pět přátel připraveno na léto plné zábavy, obvzvláště potom, co se setkají se společenským sousedem, DZem.

Přes měsíce očekávání, Joe a Stella se vzdalují na cestě k "Joelle," protože Joe se seznámí s volno-ráznou herečkou Vanessou Page, která mu pomáhá s jeho hereckými ambicemi. Po konkurzu v místnosti plné "Joeů" dostane roli ve Vanessině novém filmu a díky jejich temperamentnímu pracovnímu vztah se rychle vytvoří spekulace o "Jonesse."

Zatímco je Joe na filmovém place, Kevin získává svou vysněnou šanci naučit se režírovat filmy a podaří se mu proplout kolem jeho drsného rádkyně, proslulé režisérky Mony Klein. Nick mezitím píše nové písně pro kapelu a je příjemně překvapen roustoucím přátelstvím mezi ním a Macy, která mu chce dokázat, že je více než jen světová rocková hvězda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je nejsladšíí??

Joe 26.1% (35)
Nick 20.9% (28)
Kevin 11.2% (15)
Tom 15.7% (21)
Bill 10.4% (14)
Georg a Gustav 15.7% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama