Červen 2010

Joe s Nickem před studii ITV (29.6.2010)

30. června 2010 v 18:05 | Ann a Bubla |  Jonas Brothers

Joe se asi zřejmě zpoměl oholit :D


fotky z promoshootu ke Camp Rock 2

30. června 2010 v 18:02 | Ann a Bubla

fotky z natáčení Camp Rock 2

30. června 2010 v 17:58 | Ann a Bubla

Jonas v L.A 1 díl house party

21. června 2010 v 14:50 | Ann a Bubla


Joe s Nickem s fanynkama (5.6.2010)

7. června 2010 v 10:29 | Ann a Bubla
free image host free image host free image host free image host
free image host


Walt Disney oznamuje českou premiéru televizního filmu "Camp Rock 2 – Velký koncert" na Disney Channelu

7. června 2010 v 10:21 | Ann a Bubla
A je to tady! Jonas Brothers a Demi Lovato nám připravili rockové léto v muzikálu "Camp Rock 2 - Velký koncert", který oslavuje hudbu, tanec a letní svobodu. "Camp Rock 2 - Velký koncert", reprezentuje novou generaci muzikálů a je dalším z řady filmových hitů, které jsou natočeny exkluzivně pro Disney Channel. Svou premiéru zde bude mít 18. září.


Už od neděle 16. května mohou čeští fanoušci sledovat na Disney Channel první ukázky z filmu "Camp Rock 2 - Velký koncert". Jako první to bude prodloužený videoklip s letním hitem "It's On". Objeví se v něm všechny čtyři oblíbené postavy z prvního dílu, i s jejich úžasnými hlasy a perfektní choreografií, která tento muzikál proslavila.

První díl "Camp Rock" vidělo od jeho premiéry 137 miliónů diváků a celosvětově se prodalo 2,5 miliónů CD se soundtrackem. Ten se dokonce držel po neuvěřitelných deset týdnů mezi deseti nejoblíbenějšími alby v americké hitparádě Billboard 200 Album Chart.

V druhém pokračování "Camp Rock 2 - Velký koncert" se opět všichni hrdinové potkávají v táboře Camp Rock. Těší se, že si zase užijí léto plné skvělé rockové hudby. Rocková kapela Connect 3 je těsně po turné a má celé léto na odpočinek. Jejich člen Shane se chystá navázat na svůj vysněný románek z loňského léta s Mitchie a jeho spoluhráči mu v tom pomáhají. Kytarová legenda a majitel tábora Camp Rock Brown Cesario je připravený na rock'n'roll.

Jenže ne všechno je tak ideální, jak se na první pohled zdá. Na druhém břehu jezera vyrostl nový a perfektně vybavený hudební tábor Camp Star. Založil ho Axel Turner, Brownův bývalý spoluhráč z kapely. Pohodový Camp Rock má možná nadšené a talentované hudebníky, ale Camp Star má špičkovou techniku a hodně peněz. Díky tomu přetáhne některé vedoucí z Camp Rock. Axel má jediný cíl - zlikvidovat Camp Rock.

Jenže Axel nepočítal s bojovnou Mitchie, která přísahá, že zachrání svůj milovaný tábor a tím i skvělé letní prázdniny pro své kamarády. Mezi staršími účastníky Camp Rock vyberou nové vedoucí. To umožní, aby mohl tábor fungovat dál. A pak Mitchie dokonce vyzve namyšlený Camp Star k velkému koncertu - hudebnímu souboji na konci léta. Ať vyhraje ten lepší.

Ve filmu hrají Demi Lovato jako Mitchie Torres, Joe Jonas jako Shane Gray, Nick Jonas jako Nate, Kevin Jonas jako Jason, (všichni na obrázku), Alyson Stoner jako Caitlyn Geller, Meaghan Martin jako Tess Tyler, Jasmine Richards jako Peggy, Anna Maria Perez de Tagle jako Ella, Matthew "Mdot" Finley jako Luke, Chloe Bridges jako Dana Turner, Roshon Fegan jako Sander, Jordan "J" Francis jako Barron, Maria Canals-Barrera jako Connie Torres, Daniel Fathers jako Brown a Daniel Kash jako Axel Turner.

"Camp Rock 2 - Velký koncert" nabízí skvělou zábavu z dílny Disney. Mimo to proběhne na třech kontinentech světové turné, jehož hlavní hvězdou bude skupina Jonas Brothers. Jako zvláštní host se na něm objeví Demi Lovato a další účastníci z "Camp Rock". Koncertní turné v produkci Live Nation začne 27. 7. v USA.


Česká premiéra Camp Rock 2

7. června 2010 v 10:14 | Ann a Bubla
Napsal mi, že premiéra Camp Rock 2 má být u nás 18.září. Nevím, jestli je to pravda, protože se o tom nikde nikdo nezmínil, ale myslím, že asi je, když v Americe je 3.září na Disney a 25.června v kině. Tak snad... Nick na letišti v Londýně (3.6.2010)

7. června 2010 v 10:09 | Ann a Bubla |  Jonas Brothers
Nick včera přiletěl do Londýna, kde bude hrát hlavní roli v muzikálu Les Miserables

free image host free image host free image host

Jonas Brothers Tai Chi

4. června 2010 v 13:03 | Ann a Bubla |  Videoklipy

Osud č...2

4. června 2010 v 7:36 | Ann a Bubla
…ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Vendy buď v klidu ja ho sundám ….
Vendy: Díky Sari…
Alex: Holky nezapomněly jste na něco?
Vendy, Sára: Na co Alex . Podívej se na noťas a zjistíš to.
Sára: Hups my na vás uplně zapoměly :D
Kluci: To neva, měli jsme se aspoň naco dívat jak si sundávala Vendy z hlavy toho pavouka….
A takhle jsme s klukama prokecali celou noc a ráno. ...
Druhý den ráno….
Vendy: Holky to byl ten nej den v mém životě, to by mě nenapadlo že 9-10.7.2009 si budeme povídat s Nickem, Joem a Kevinem.
Alex: Mě taky ne, ani jednu nás by to nenapadlo bylo to prostě super…
Tak pojďme si dát snídani.

PO SNÍDANI:
Sára: holky já už budu muset jít mamka mi psala že jedem k babičce, ale odpoledne už tu budu…
Vendy: Já už taky musím jít mě zase mamka psala že je u nás moje mala sestřenka a musím jí pohlídat, ale odpoledne tu už taky budu tak čau..

Vendy: píše na skypu Joeovi: Ahoj Joe včera to sváma bylo super doufám že si spolu ještě popovídámé Ahoj Vendy.

Sára: píše na skypu Kevinovi: Ahoj Kevine včera to povídání sváma bylo super až na to jak vendy lezl ten pavouk po hlavě doufám že se spolu ještě uvidíme.

Alex: píše na skypy Nickovi: Ahoj Nicku včera se mi to sváma moc líbilo bylo to strašně super jak jsem viděla že jsem vybrána na live chat k něčemu se ti přiznám strašně se mi líbí snad se ještě uvidíme..

Nick: Kluci Ty holky jak jsme si snimi psali byli super že!!
Ta Alex byla hodně milá byla taky hezkáá
Joe: Nick se nám asi zamiloval Kevine :D:D
Kevin: No a co za to Sára ta byla taky hodně milá za to ta Vendy jak začala ječet když měla toho pavouka na hlavě to byla prdel..
Joe: Byli všechny milé
tobě se líbí ta a tobě zas ta víte kolik je takových holek!!
Kevin: Hlavně že ty si o Vendy nesnil celou noc!!

ODPOLEDNE:
Alex: Holky že je Nick tak sladkej!!
Sára: Ne to Kevin je nejnej!!
Vendy: Ne ne Joe je nejlepší
Sára: No tak holky my se hádáme jen kvuli tomu že mě se líbí Kev tobě Joe a tobě Nick jej ………….POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Osud

2. června 2010 v 17:26 | Ann a Bubla
Ahoj já jsem Alex, je mi 16let mám modré oči a dlouhé kudrnaté vlasy. Zrovna začaly prázdniny což je super, domluvila jsem se, se svými nej kmošky Vendy a Sárou že u nás tři dny přespíme ve stanu. Tady je něco k mým kámoškám, Vendy je 17let a má dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Sára má 18let a má dlouhé blond vlasy a modré oči a všechny milujeme Jonas Brothers. crrr … volá mi Vendy: Ahoj Alex dneska v 20:00 hod. je live chat Jonas Brothers.. super Vendy tak dneska v 18:00hod u mě papa … Tak to musím říct Sáře a všechno ji to řeknu… Konečně 18:00 hod. holky už jsou tu. Berem noťasy holky a dem. Když jsme ve stanu zapteme noťasy a čumíme na Jonas.
Sára:
Už je 8 holky ….
Pojďmě už je livechat. Po 10minutách ..


Kevin >> colorizace

1. června 2010 v 19:19 | Ann a Bubla
tuhle colorizaci jsem udělala protože jsem se nudila snad se vám líbí mně se nejvíć líbí ty vlasy

colorizace