Srpen 2010

Together Again – 4)Kamarádi

31. srpna 2010 v 19:51 | Vendushka |  Together Again

Together Again - 4)Kamarádi


"Jistě" odpovím a pohladím Elis po tváři. Po chvíli se semnou rozloučí a odejde domů. Ještě chvíli stojím v kuchyni. Dlaněmi opřený o dřez. Nepočítal jsem s tím, že přijede a že mi to rozhodí plány...žít bez ní. Smířit se s tím.
"Ehm..."uslyšel jsem odkašlání. Otočil jsem se a uviděl ji. Měla v ruce talíře, mlčky je donesla ke dřezu, byla kousíček vedle mě. Položila je do dřezu, pustila vodu a začala je houbičkou mýt. Stála vedle mě, ucítil jsem její vůni. Voní stále krásně jako předtím.
Stály jsme vedle sebe jako neznámí lidé. Musel jsem něco říct, bože tohle je trapné.
"Ahoj"houkl jsem. "Čau"podívala se do mých očí. Nezapoměl jsem bravu těch jejich....pronikavých zelených očí. Tiše se uchechtla a sladce uculila. Hlavu sklonila k nádobí, do obličeje jsem ji viděl perfektně. Mohl jsem si ji pořádně prohlédnout.
Dominika
Teď lituji, že jsem si dělala blbý culíky. Má na mě skvěléj výhled!
Připadalo mi to ujeté. Oba dva nevíme co říct, stydíme se. Bože, chodili jsme spolu. Kde je problém?
"Máš se?" zeptám se a drhnu talíř. "De to a ty?" "Jo, celkem fajn"pokrčím rameny.
Chtěla bych si s ním popovídat. Jenže jsme oba seknutý.

Together Again – 3)Večer s kluky

31. srpna 2010 v 19:50 | Vendushka |  Together Again

Together Again - 3)Večer s kluky


"Víš, co? Budeme se bavit o něčem jiném"navrhne Nick "Super nápad"podotknu.
"hele teď mě napadlo...nechceš u nás dnes přespat. Zajdeme do klubu, doma si uděláme pizzu, pokecáme" "Jasně, moc ráda"usměji se.
S Nickem se po hodince rozloučím. Dojdu domů a dám si sprchu. Umyji si vlasy, zabalím do ručníku a v županu jdu do ložnice. Porozhlédnu se se tady, nebyla jsem tady dlouho.
Přijdu k velké manželské manželi a lehnu si k mamce, která už nespí. Zpozoruji zapnutou televizi.
Přitulím se k ní, obejme mě a pohladí po vlasech. "jak ses měla?"zeptá se a políbí na líčko.
"Dobře, byla jsem venku s Kevem a Nickem"odpovím"To je fajn, ne?" "Jo, je...víš, Nick mi navrhl jestli bych u nich dnes nepřespala...nebude ti to vadit?" zeptám se "Ne, zlatíčko. Když budeš v bezpečí" usměje se a pohladí mou tvář."Jsem ráda, že jsme zase spolu...my všichni"podívám se do máminých očí. Vážím si každé chvilky s ní, moct ji obejmout, slyšet její hlas. K nezaplacení...tohle se nedá koupit ani nahradit. "To já taky,"usměje se mamča. "A co maléj?" zeptám se na brášku. "ten se má dobře, má pořád hlad" "taky jíš za dva, ještě aby si stěžoval" zasměji se. "Těším se až se narodí, budu ti pomáhat...bude to super" "bude z tebe velká sestra" usměji se a dám mámě pusu na líčko. Pak odejdu si vyfénovat vlasy, rozčešu si je a udělám si dva copy. Trošku se nalíčím a připravím si věci jako pyžamo, sprchový gel a tak.
Obleču si sukni a tričko bez ramínek. Za hoďku pro mě přijede Nick a vyrazíme. Ještě se stavíme k němu, dám si tam věci a vyrazíme do nového baru. Je to tam přímo luxusní, sedneme si ke stolu. Nick nám hned obědná dva drinky. Hrají skvělou muziku"Pojď si zatančit"řeknu Nickovi a ten se kysele zatváří "Já a tanec?" "Jo...Ty a já! Pojď Nickiee...přece tady nebudeme sedět"hodím na něj psí očka "No, fajn"houkne a vezme mě za ruku a pořádně to na parketě rozbalíme. Při ploužáku je Nick pohotový, chňapne mě za ruku a přitiskne k sobě"To je romantický"uchechtnu se. Příjde mi trochu divný tancovat s Nickem...jsme kamarádi. "Není to divný?"zeptá se Nick "ty mi čteš myšlenky"zasměji se "Je to divný..., ale pěkný"podotkne Nick.
Později se rozhodneme odejít, je tam už nuda. Procházíme se cestou a já se podívám na přeplněnou oblohu hvězd."Krása co?"řekne Nick a podívá se na hvězdy "Nádhera"opravím ho.
"Nicku, proč nešel Kevin?" "Danielle"prostě vysvětlí "jo,jasně"zasměji se.
Dojdeme do domu Jonasových, zamíříme do kuchyně. Objevíme tam Keva a Danielle."Ahoj, hrdličky"zasměje se Nick "Pěkně vrkaj, co?"uchechtnu se. "Kdybys to viděla celý den, to bys nedala...víš, jak mu říká Dani? Kotletánek" chytím výtlem. "kvůli těm obřím kotletám" kývne hlavou Nick.
"Vtipný, fakt..."ušklíbne se Danielle. "nevšímej si jich, puberťáci"
"máte se?"ptá se Kev, naše chování neregistruje. "Jo, de to..."odpoví za nás dva Nick.
"co děláte?"zeptám se"Už nic"řekne Kev. Jsme v baráku sami čtyři, tak vytáhneme stolní hry a zahrajeme si dostihy. Totálně se u toho smějeme. Pak vytáhneme pár DVDíček a postupně je přehráváme.
Ležím si na pohovce, nohy nahoře. Uslyším zachřastění klíčů. V první chvíli to neregistruji, ale pak mi to dojde. Bude to Joe, Denise a Paul jsou pryč.
"Čau kluci, Dan"pozdraví je a pak zpozorní. Potočím hlavu a podívám se na něj. V ruce svítá ruku té dívky. Také se podívá na mě, ucítím zachvění v podbříšku.
Říkám si co udělám...pozdravím nebo něco originálnějšího "Ahoj"rozhodnu se nakonec.
"Ahoj"broukl a zaplul i s NÍ do kuchyně. Snažím se uklidnit, po roce jsem ho viděla zblízka. Je ještě hezčí než kdy dřív.
Během sekundy našeho rozhovoru jsem stihla prohlídnout si jeho tvář.
Hlavně jeho očí...hnědých se zlatým odleskem. Zbožnovala jsem, když se na mě podíval. Věnoval mi jeden ze svých něžných pohledů.
Zbytek filmu neregistruji, do jeho konce jsem zaměstnaná svými myšlenkami.
Joe
Rychle zmizím s Elis do kuchyně. Zády se opřu o kuchyňskou linku. Bože, ráno se mi to nezdálo. Byla to ona! Je zpět.
"Joe, kdo to byl?"zeptala se. "Dominika"odpovím jednoduše. "Počkéj, TA Dominika?"zeptá se.
Elizabet z nám pár měsíců, poznal jsem ji přes internet dlouho jsme si psali a pak se setkali. Není to žádná poblázněná fanynka. Stali jsme se kamarádi, velmi dobří kamarádi. Elis o mě ví vše, je to jako moje vrba. Můžu ji vše říct...postupem času jsem se jí otevíral. Řekl ji o vztahu s Dominikou. Popsal ji, všechno na ni...jak vypadala, jak se vyjadřovala, jak se chovala, jak jsem ji miloval. Chyba...miluji! Nesnáším prázdninové lásky. Asi je jasné odkdy. Vždycky jsou zlomená srdce, srdce plná stesku, bolesti. Elis ví, že k Dominice stále něco cítím. Láska jen tak nevyprchá. Postupem času jsme spolu začali chodit, proč ne? Byly jsme spolu stále, každý říkal, jak nám to sluší. A já se snažil....stále snažím vymazat Dominiku z mého srdce a naplnit ho láskou k Elis. Jenže není to tak lehké.
"Jo, TA Dominika"brouknu a skloním hlavu. Co bude teď? Beru to jako zkázu světa...
Bože, Joe! Je to jen holka....nezblázni se!,
Hrálo mi uvnitř sebe.
"Jsi v pohodě?"zeptá se Elis a přijde blíž ke mě. Obejmu ji okolo pasu a políbím ji jemně na rty "Jo"odpovím. Lhal jsem, musel jsem...nechci, aby se trápila.
"Vážně?"podívá se do mých oč

13-tka 7

31. srpna 2010 v 19:48 | Evelyn
"Hele Drill..Ehm..ty máš Toma ráda?!"Zeptá sem
mě Bill když se procházíme v parku....
"Cože?..Bille..naco se mě na tohle ptáš proboha?!"Zeptala sem se ho zaskočneně...protože..Toma asi miluju...bože ne...prosím ne..nesmím...
"Mno..protože jestli jo...nekoukal bych se na pravou stranu!"...Řek mi Bill..ale já kráva..sem se tam koukla..a v téhdy by se ve mě krve nedořezal..Tom tam seděl..na lavičce..a cucal se tam stou holkou..bože to ne..moje srdce se trhá na kouskíčky...ale proč?.....
"Bille.....pod..dem..dem pryč....!"Řekla sem...a skoro sem ani nemohla udržet slzy.....Bill poslech..a šel za mnou..myslím..že když sme rychle proletěli kolem nich....Tom nás viděl.....odtrh se od ní..a běžel za náma...Křičel...ale já se rozběhla..a utíkala sem..kam mě nohy zavedli.....
*********TOM*********
Bože...co to se mnou udělal?..chci jí..chci se jí dotýkat..chci jí líbat...fakt to není žádná malá holčička jak sem si myslel..je to holka...která se chová jak vyspělá holka.....v mým věku..nikdy sem netušil..co se mnou dokáže udělat...13 ti letá..mno vlastně brzi 14 ti letá holka....když sem sní byl v tom pokoji..bože...moh sem sní bejt..moh...kdyby tam nepřišla Karin...jo..sice je to nejhezčí holka z Magdeburku....sem to říkal...namotával sme jí hrozně dlouho..ale když přišla Drill...všechno se nějak zvrtlo...tedka seru na Karinu........myslím..že mi ta holka docela solidně popletla hlavu....ale..když tam přišla Karina..do toho pokoje..všechno skazila...chtěl sem jí to vysvětlit..ale ona se nedala....a ted?..utíkám za ní...nechci o ní přijít..sice není moje..ale nechci.....
"Tome nech jí!"Chitnul mě za loket Bill když sem se chtěl za ní rozběhnout...
"Ne Bille...nenechám!..Musím za ní!"...
"Ne nesmíš!..Nech jí bejt!..Nech jí at si všechno v hlavě srovná!..měl bys jít za Karinou!..je celkem solidně nasraná!"...
"Seru na ní!At si je!Mám jí na salámu!..Musím najít Drill!"
"Ne Tome!Nech jí bejt!"....Hm..Bill má asi pravdu...nechám jí bejt.....šel sem za Karinou..a řek sme jí..že je konec..že sní nechci nic mít...ta mi celkem solidní vrazila..ale byli taky horší!....Když sme přišli domů..hned sem šel do pokoje Drill..nebyla tam.....bože..kde jen může bejt?...
********ZA TŘI HODINY**********
Sou to už ale tři hodiny...mno vlastně ti co sme doma..a čtyři co nevíme kde je Drill..nevím...ale..začínám se o ní bát...mám strach...co když se jí něco stalo?......asi za pět minut příjde do pokoje Bill...
"Tome dělej!..Deme!"Řek Bill...cože?..já nikam nejdu!...
"Cože?..Já nikam nejdu!..Čekám až přijede Drill!"...
"Mno tak to se asi nedočkáš..volal mi Gustav..prý nějakej kluk dělal nějakoou párty..kde se Gustav ukázal...prý tam je Drill..a solidně slitá...máme si pro ni přijít!"...Kurva..co to udělala?!....
"Jo dem tam!"...Řek sem rohodně...oblík sem se a šlo se...když sme tam přišli....hned sem uviděl Gustava..ptal sem se..kde je...Řek...že šla někam s Danem..to né..to je ten nejvěčší sukničkář...mno..já taky..ale on je věčší..a hajzl v calým Magdeburku!..musím je najít!..a to hned!..
*********U MĚ(DRILL)**********
Sem v nějakým pokoji..s nějakým klukem..ahá....už vím..to je ten hezkej....jo vím...jo..ua..sme v pokoji...jo..mi dem šukat..šukat šukat..hehe...super......když se líbáme..a sem pomali svlečená...někdo otevře dveře do kořán..hele..toho odněkud znám..no jasně..to je ten kvůli kterýmu sem se tak slila..TOM!....
"Dane!..Dej od ní ty tvoje hnusný pracky pryč!"Zaječel...
"Haha si zhod!..Vypadni!"Zasičel na něj..
"Drill..pod..deme...!"Řek...
"Né..já stebou nikam nejdu!..Di si za tou krávkou s toho parku!"
"Když nepůjdeš po dobrým tak půjdeš po zlým!"Řek...přišel k posteli..Dana odhodil..mě vzal věci..přehodil si mě přes ramena...a nes mě nekam pryč....heh..dál už nevím..asi sem usla....
*********TOM*********
Do řiti Drill..co si to udělala?!..Nadával sem jí když sem jí nesl po schodech..hm..neopovídala mi..kouknu sa na ní..jo..je tuhá....vyjdu před dům..tam mě čeká auto a Bill...volali sme hned šoférovi......Když Bill uviděl Drill skoro svlečenou.....byl rudej...
"Proboha...kdes jí takhle našel?"..Hned se mě zeptal..já sme jí opatrně položil na sedadlo...
"Byla s Danem v posteli..myslím že sem přišel v spávnej šas Bille...jinak..jinak...!"..Nechtěl sem to ani doříct..bylo mi špatně..když sem si pomyslel..že Drill..se skoro vyspala s Danem.....
"Tome uklidni se..zavezem jí domů...a bude všechno okey!"Uklidnoval mě..ale já sem vědel opak...
"Nic nebude Okey..udělala to kvůli mě..protože sem idiot!..uplnej!"
"Ne nejseš..jenom nevíš co chceš..s co kní cítíš..ten cit neznáš!"..Jo Bill měl pravdu..ani nevím co myslel tím že neznám ten cit..ale vím..že kní cítím něco víc..co sem kdy k jaký holce cejtil.....pohladím jí po vlasech...má je tak jemné...bože Drill..proč...jo..vím proč..protože sem idiot.....přišli sme domů..vzal sem jí do náruče..docela solidně to zní táhlo..štestí že máma není doma...Bill vzal její věci..vynesl sem jí do pokoje..Bill jí uložil věci na židli a odešel..já sem jí uložil do postele..a leh sem si kní..pozoroval sem jí......je tak krásná když spí...stejně..jako když je vzhůru...bože holka..co si to semnou udělala?...
Konec 7.Dílu!
Pokračování Příště!
Pište Komentáře!

Idiot VIII.

31. srpna 2010 v 19:46 | Vendushka
KLIK-zdroj
"Nesnáším cesty letadlem..."zanaříká babička.
"Hele...tak já to zvládnu letadlem sama, babi, jestli nechceš letět. Ty jeď tím autobusem. Dorazíš tam o tři dny déle než já, ale to nevadí...zvládnu to."
"Vážně Simonko?"zeptá se mě babička podezřívavě a já jenom přikývnu. Babička teda nakonec svolí, dá mi všechny podrobné instrukce, obejme mě a sleduje, jak sama nastupuju do letadla letícího do Itálie.
Ještě jí naposledy zamávám a už letím na měsíc do teplíčka a hlavně...do klidu!
Pohodlně se posadím na jedno sedadlo a vyndám si mp3. Chci si ho dát do uší, ale najednou si musím protřít oči...tohle je snad zlej sen!! Zrovna přišel do "první třídy" smějící se Tom s Billem.
Teď by se mi hodilo bejt neviditelná. Jenom zavřu oči...snad si mě nevšimnou...
"Hele...to je přece Boubelka."slyším, jak vykřikl Bill a já mám chuť po něm hodit hrnek s čajem, kterej mám zrovna v ruce.
Otevřu oči...sice nerada, ale co jinýho mi zbejvá??
Oba dva stojí přímo nade mnou a huby mají od ucha k uchu.
"Co?"vyštěknu na ně.
"Je tady volno?"zeptá se Tom a už si sedá na sedačku vedle mě.
"Ne...není!"sjedu ho přísným pohledem.
Bill si zatím sedne naproti nám.
"Nevěděl jsem, že letíš do Itálie."řekne Bill.
"Nápodobně."

Idiot VII.

31. srpna 2010 v 19:45 | Vendushka
KLIK-zdroj
--------------------TOM A BILL-------------------
Jenom co se za mnou zavřou dveře, křikne Bill na Toma.
"Co řveš?"ozve se po chvilce Tom a vykoukne ze svého pokoje.
Bill stojí na chodbě, rukama v bok.
"Co jsi provedl boubelce?"zeptá se "docela" klidným hlasem Bill a měří si Toma přísným pohledem.
"Ale nic..."mávne nad tím Tom rukou.
"Tome!!"
"Fajn...vyspali jsme se spolu. Seš spokojenej??"zvýší hlas i Tom.
Bill si myslí, že se přeslechl.
"Cože?"
"Slyšel jsi."
"A ty jsi poslal do háje, že mám pravdu?"křikne Bill.
"Jenom jsem jí řekl, že ...prostě...asi jsem to zvoral brácha."přizná nakonec Tom.
"Ty seš vážně idiot!"
"Mno a co jsem měl asi dělat? Dobře víš, že nejsem na nějaký vážnější vztahy nebo tak... "
"Měl by sis s ní promluvit..."
"Co se stalo, stalo se...ale pravda je, že...byla úžasná. Víš jak to myslím, ne??"zasní se Tom na předešlou noc.
Bill nad tím jenom zakroutí očima a odejde uklízet spoušť po včerejší oslavě.

---------------------------OPĚT JÁ---------------------------
Prolezu snad celej barák a nakonec mě napadne podívat se na ledničku. Přes slzy skoro nevidím, ale i tak zvládnu přečíst vzkaz od babičky. Píše, že šla něco zařídit a že to bude pro mě překvapení. Jenom nad tím zakroutím hlavou, vezmu si z ledničky krabici zmrzliny a začnu mlsat. Nemám strach, že zase ztloustu, protože každej večer cvičím a podobně.
Asi po hodině, kterou celou probrečím, nad tím, jaká jsem husa a že jsem se do Toma asi stejně zamilovala, příjde babička. Nechci, aby mě viděla uřvanou...zase by měla hromadu zbytečných otázek, proto si zapudruju oči...mno žádná sláva to není, ale stačí...
"Ahoj babi."pozdravím jí a pokusím se o úsměv.

Už zase 18.díl

31. srpna 2010 v 19:44 | Vendushka |  Už zase !
Volá mi Nick:LÁSKO NESPÍŠ-NÉ NESPÍM,COPAK POTŘEBUJEŠ?-NIC,JEN JSEM TĚ CHTĚL SLYŠET A VIDĚT-JSEŠ HODNEJ,ALE DOUFÁM,ŽE MĚ ZASE NEPŘEPADNEŠ V 1 V NOCI ABYS MĚ MOHL DÁT PUSU?-NOOO,MĚL JSEM TO V PLÁNU,ALE KDYŽ NECHCEŠ…-TAK PŘIJĎ A JÁ TI JU DÁM TEĎKA HM?-TAK JO,JSEM TAM ZA 10 MINUT. Položila jsem mobil a šla jsem se trošku učesat,aby se mě nelekl a šla jsem si zpátky lehnout do postele,za 5 minut někdo klepal na dveře,vešel Nick a honem skočil do postele a zajel pod peřinu "Hele frajere,tak si aspoň sundej ty kalhoty" "A nechceš mi pomoct?" řekl lišácky "No tak to ani náhodou" sundal si kalhoty a byl přede mnou jen v trenkách a v košili,hned bych to z něj ztrhla."Ale tady má někdo jen noční košilku,tak ta bude hned dole" řekl a lehl si ke mně blíž a začal mě líbat,nejdřív to bylo takový jemný,ale pak to začlo být vášnivější,pak mě začal líbat na krku,věděl,že tam mám svou erotogení zonu.

Už zase 17.díl

31. srpna 2010 v 19:43 | Vendushka
Už zase 17.
Doma jsem se najedla,vykoupat a lehnout si do postýlky,dnešek mě nějak zmohl.Někdo mě zaklepal na dveře-byla to mamka. "Mami,co potřebuješ?" "Ale nic zlato,jen mě zajímá co máš s tím klukem?" "Myslíš s Nickem?" "No já nevím jak se jmenuje,ale vím,že sním trávíš volný čas,tak se chcu zeptat." "Jo mami jsme spolu,chtěla jsem ti to říct,ale předběhla jsi mě" "Tak to jsem moc ráda,tak ať k nám příjde někdy jo?Rádi bychom ho poznali" "Ccccože?Ty ho chceš poznat?" "No jasně,ať příjde v sobotu třeba na večeři jo?" "No tak jo,zeptám se ho jestli bude mít čas" "Dobře,tak dobrou noc,mám tě ráda" "Já tebe taky" nevěřila jsem vlastím očím a uším co to mamka do mě zavalila,ale tak když ho chcou poznat tak proč ne.Zapla jsem si noťas , chtěla jsem všecko říct Jenn,zapla jsem se na icq,naštěstí tam byla
N:Ahoooooooj


J:Zdááár,tak co?Jak se tam máš?

Tajný deník 19.díl - Nástup na školu

31. srpna 2010 v 19:41 | Ajcin |  Tajný deník
ANDIE:
Po pár hodinách letu jsme konečně přistáli v Londýně. V Londýně jsem už byla, ale ne na tak dlouho. Všechno tu bude pro mě nové. Ze všeho nejdřív jsem se rozhodla, že se půjdu podívat na svou novou školu. Budu v ní přece pár let, tak ji musím nějak poznat. Přišla jsem k ní a málem mi vypadli oči z důlků. Byla jsem jako očarovaná. Škola byla nádherná a byla to strašně velká budova. O hodně větší, než byla škola v Americe. Zítra jsem měla do školy nastoupit, tak jsem byla zvědavá. Šla jsem se podívat do jednoho bytu, který jsem si pronajmula a pak jsem se šla ještě podívat po Londýně. Je to nádherné město a určitě se mi tu bude i dobře učit.

-------- O PÁR TÝDNŮ POZDĚJI-----------

Ve škole jsem byla už pár týdnů a docela mě to tam bavilo. Našla jsem si tam i nějaké nové kamarádky a i pár kamarádů. Na přednášky jsem chodila denně, ale musím se přiznat, že některé jsem i vynechávala. S kamarádkama jsme večer chodili tančit do nějakých klubů a podobně. Byla prostě ohromná zábava. Po dvou týdnech co jsem byla ve škole jsem se srazila s jedním klukem na školní chodbě. Spadli m učebnice, které jsem nesla. Sohl se pro mě a posbíral mi je. Pak mě pozval na kafe a tak jsme se vlastně seznámili. Vyměnili jsme si čísla a každý den jsme se stýkali. Já jsem díky němu zapomínala na Joa a on díky mě na jeho přítelkyni Amy, která se s ním nedávno rozešla. Po týdnu jsme zjistili, že jsme se do sebe zamilovali a od té doby spolu chodíme. Nikdo to ještě neví. Teda, v Anglii jo, ale v Americe ne. Joe si pořád myslí, že ho miluju a nenávidím zároveň a to si myslí pravděpodobně i ostatní. Abych nezapoměla. Můj kluk se jmenuje Zac a je hrozně milý. Každý den mi nosí kytky, večer spolu někam zajdeme, prostě si užíváme. Je to lepší kluk než Joe. Joe má pořád samé koncerty, rozhovory, natáčení a já nevím co všechno. Já se Zacem máme jen školu a pak volno, takže jsme spolu po škole až do večera.


JOE:
Byl jsem zvědavý, jestli si Andie ten dopis přečetla. Čekal jsem, že mi alespoň napíše, ale nic. Žádná SMS, ani žádný telefonát. Bylo to už asi 5 týdnů co odjela a ani si na mě nevzpoměla. Alespoň si to myslím. Vždyť jsem se jí v tom dopise omluvil a omluvil jsem se jí snad tisíckrát a ona mi stejně neodpustila. Já bych se asi zachoval jinak. Život mě už nebavil. Když jsme neměli nějaké rozhovory v rádiu nebo jsme nešli na nějaké akce, seděl jsem doma a skládal jsem písničky. Ale ty byli jenom pro mě. Nechtěl jsem, aby je slyšel někdo jiný.

Tajný deník 18.díl - Odlet a dopis

31. srpna 2010 v 19:40 | Ajcin |  Tajný deník
JOE:
Chtěl jsem se jít projít a pak jsem slyšel dole v kuchyni Andie. Potichu jsem se přibližoval ke kuchyni a poslouchal jsem, proč tam je. Zvláštní bylo, že tam byla celá rodina, Nick, Kevin, Frankie, máma a táta, jen já ne. Já jsem chyběl. Když jsem se zaposlouchal do rozhovoru, uslyšel jsem, že Andie jede na vysokou do Anglie. Bylo to, jako by mi někdo srdce vyrval z těla. Bylo to hrozné. Chtělo se mi brečet. To, že už ji neuvidím každý den mě ničilo. Nakonec jsem vešel do kuchyně, a začal jsem vyzvídat. Andie mi jen potvrdila, co řekla. Pak přišla za mnou do pokoje, chtěla to napravit. Chtěla zůstat kamarádka. Jenže já jsem jí řekl, že s ní nechci být kamarád. Nemohl bych s ní být jen kamarád, když ji miluju. Přemlouvala mě, ale já jsem zůstal chladným. Nepovolil jsem a pak jsem jí řekl něco, co jsem později litoval. Řekl jsem jí něco ve smyslu, že ji nenávidím.
Ráno jsem zašel za Nickem, ať dá Andie ten řetízek, co mi vrátila. Chtěl jsem, aby ho měla. Aby ho nosila. Dal jsem mu ho, protože jsem věděl, že zítra ji jdou vyprovodit na letiště. Řetízek jsem dal do obálky a k němu jsem vložil ještě dopis. Pak jsem to dal Nickovi, ať jí ho podstrčí do tašky, protože ona by si ho jinak nevzala.

ANDIE:
To, co řekl bych od něj nikdy nečekala. Vyznělo to jako.....jako by mě nenáviděl? Ale neměl by mě proč nenávidět. On mi lhal, ne já jemu. Vlastně zato všechno, co se stalo, může on.

Tomové sladké úsměvy

31. srpna 2010 v 19:38 | VendushkaRoztomilé fotečky :)

31. srpna 2010 v 19:37 | Vendushka
Sím mědou je super

Tom :D

31. srpna 2010 v 19:36 | Vendushka
takovej vražednej pohled :D na Billa?Tome? :D


Tomík se svoji láskou kterou nepustí z ruky :D

31. srpna 2010 v 19:35 | Vendushka
a nakonec Tomovi kytary :D :D :D

Tom a jeho autíčko :D

31. srpna 2010 v 19:34 | Vendushka


Chat na tokiohotel.com

31. srpna 2010 v 16:35 | Vendushka


• Na stránkách tokiohotel.com se v sekci "backstage" objevil chat. Musíte udělat jen to, že se přihlásíte, abyste mohli komunikovat :) a dole dát "chat" :)

• nedávno se tam taky objevil drb, že tam napsal někdo jménemtokiohotelteam zprávu, která obsahovala :"Plánujeme 3 koncerty v Evropě, ohledně Reebok contestu. Jak jsem řekl Německo, Rakousko a Švýcarsko. Co ohledně přítelkyně? - nejen Georg má přítelkyni právě ted v tento moment. Až budu mít volno setkám se s Martinem v LA."

• Martin je z CT (Cherrytree), napsal zprávu na cherrytreechat že se s Billem setkal :)

• Zatím není víc potvrzeno •

DOTS v T-music chart

31. srpna 2010 v 16:31 | Vendushka
Darkside of the Sun bude tento týden konečně v novinkách v T-music chart. 

Oficiální plakát na koncert v Chile

31. srpna 2010 v 16:28 | Vendushka

TV Hits č.08 (Austrálie)

31. srpna 2010 v 16:27 | Vendushka


Bravo č.18 (Rumunsko)

31. srpna 2010 v 16:27 | Vendushka