Říjen 2010

Končím

30. října 2010 v 23:58 | Vendushka
Končím stimto blogem mam nový blog který mam jen na th. Měla jsem ho rada je to můj prvni blog.Jonas broters mam rada ale ne tak jak th. No prostě už jsou lepší. Tenhle blog sem založila jen :na jOnas Brothers a teď sním končím.kdyby něco tak tady mě najdetet:http://lovamth.blog.cz/

Mám Nový blog

29. října 2010 v 15:20 | Vendushka |  Cokoliv
Takže Mám nový blog kde se budu zajimat jen o Tokio hotel.Na groupie budu chodit ale ne už tak často.Řekla bych že to bude jedna velká rekostrukce tedle stránky. Doufam ža se dude libit vymyslela jsem to před půl hodinou takže nevím .Tady moe nová stránka:http://lovamth.blog.cz/ děkuju jesli navštívite. 

Nějake videa z humanoid dvd

29. října 2010 v 12:48 | Vendushka


Zoom into meJa se roplívam

29. října 2010 v 12:00 | Vendushka

poza nicka z taylorem

29. října 2010 v 11:59 | Vendushka
nickjohn

Bill Kaulitz válí pro Saturn ve vtipných reklamách!

29. října 2010 v 11:56 | Vendushka
Zpěvák Bill Kaulitz z Tokio Hotel je právě teď součástí cool reklam pro elektroniku Saturn, kde se objevují mimozemšťané a podobně.
Fanoušci se chtějí dívat a samozřejmě, že to dostanou. Bill se objeví ve více reklamách, které jsou ještě vtipnější než ta první.
Vidět tam můžete třeba Billa Kaulitze, vtipného ptáka a samozřejmě rockového veterána Alice Cooper! Kdo nic nekoupí, tak je to vaše chyba.
Tady jsou dvě reklamy Saturn, které na mě opravdu udělaly dojem na to, kde jsem :-)

source (c)
Promicabana

MTV EMA Soutěž! - MTV EMA Contest!

28. října 2010 v 13:47 | Vendushka

Už zbývá jen týden do hlasování v MTV Europe Music Awards a několik fanklubů z různých zemí se spojilo a vytvořilo pro vás speciální soutěž!
Co je lepší, než že Tokio Hotel vyhrají? VÝHRY! Máme pro vás více než jen jednu, počínajíc podepsaným CD k tričkám... ale jen jedna věc nám v tom brání - pokud Tokio Hotel nevyhrají, vy také ne! Proto musíme hlasovat jak jen to jde aby jsme ceny mohli předat.

Co pro to musíš udělat?
- hlasovat pro Tokio Hotel v kategorii Nejlepší World Stage vystoupení ZDE!
- poté poslat email na EMAcontest@gmail.com. Nejprve napíšete do předmětu "Hlasoval/a jsem pro Tokio Hotel!" a do emailu poté přidáte své jméno a přijmení a taky z jaké země jste.
- hlasování na EMA končí 4. listopadu a uzávěrka soutěže je 5. listopadu!
- tato soutěž je otevřena celosvětově!

Berlin - Viva & MTV studio (02.10.2009) by Lilli

28. října 2010 v 13:46 | Vendushka


  

  Tokio Hotel - v soukromém tryskovém letadle a se čtyřmi psy do L.A.

28. října 2010 v 13:43 | Vendushka
Velmi smutná zpráva pro fanoušky tokio hotel. 24.řijna odlětělí twins tokio hotel do L.A. 


Tom a Bill Kaulitzovi nastoupili v noci na 24. října do jejch soukromého tryskového letadla na letišti v Hamburku. Letí do Los Angeles - město je jejich novým domovem.

V noci nastoupili Bill (21) a Tom (21) Kaulitzovi z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely "Tokio Hotel" na letišti v Hamburku do soukromého letadla!

U sebe měli jejich čtyři psy, pomocníci dali nespočet kufrů do pronajatého letadla.

Je to rozloučení na velmi dlouhou dobu. S jejich producentem a manažerem Davidem Jostem, který už přes rok bydlí v Beverly Hills, tam následující měsíce chtějí psát nové songy. Jak  BILD zjistil, Bill a Tom se stěhují do vily ve West Hollywood.

Teď fanoušci jen doufají, že kapela přesto dorazí 7. listopadu do Madridu, kde jsou Tokio Hotel společně s Green Day, Gorillaz a Katy Perry nominováni na MTV EMA.

Ja ve vidni ze školou

27. října 2010 v 13:16 | Vendushka |  Cokoliv
Super ve Vidni. Nejlěpší šlukovaní helia a šmolouvé to  bylo hodně. Prater doporučuju jet HODNĚ ZABAVY.
Chodily sme po pamatkách sce mě moc nebavily ale nemam si na co stěžovat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Idiot XXIX.

25. října 2010 v 14:38 | Vendushka
Sedím v taxíku a nervózně si pohrávám v ruce s prstýnkem. Pořád si v hlavě opakuju ten hovor, kterej jsem před několika minutama vedla. Volali mi s nemocnice, že měla babička infarkt. Nic víc mi neřekli...jenom, ať přijedu co nejdřív. Ani Tomovi jsem neřekla, že jedu do nemocnice...
"Jsme tady, slečno."řekne mi taxíkář, já mu zaplatím a poděkuju a už pádím do hospitlu.
"Dobrý den...paní Kissová?"řeknu sestřičce a ta mi řekne, ať počkám na doktora a zmizí pryč. Mno paráda!!
Po chvilce se konečně ukáže doktor.
"Pane doktore? Jsem vnučka..."
"Ano, já vím...vy budete asi Simona, že ano?"
Přikývnu. Doktor skloní hlavu a zadívá se do nějakých papírů, které drží v ruce.
"Tak co se stalo?"zvýším už hlas, když doktůrek pořád mlčí.
"Vaše babička měla vážný infarkt. Našel jí její soused doma a ihned zavolal záchrannou službu."
"Je to...je to snad...vážně?"zašeptám.
"Řeknu vám raději pravdu...je to hodně vážné."řekne a smutně se na mě podívá.
"Můžu jí vidět, prosím vás?"
"Dobře...ale jenom na chvilku. Pojďte za mnou."odpoví a vydáme se spolu tmavou chodbou k jedněm dveřím.

Idiot XXVIII.

25. října 2010 v 14:38 | Vendushka
"Simonko...máš návštěvu!!"křikne na mě babča a já, jelikož stojím u zrcadla s řasenkou v ruce, na ní křiknu, ať toho "někoho" pozve ke mně do pokoje.
"Ahoj boučku..."ozve se ode dveří Tomův hlas.
"Tomí...co ty tady? Jsem si myslela, že dneska máte ten koncert."řeknu a vlepím mu pusu.
"Mno to máme...přijel jsem pro tebe."
"Cože?? Ale...ale já nemám nic na sebe a ..."začnu řvát a lítat po pokoji jako blázen. Tom mě se smíchem chytí...
"Boubelko... pojď klidně v tomhle."řekne a já se začnu smát, protože mám na sobě ještě noční košilku.
"To víš že jo...takovou radost ti neudělám." řeknu jedovatě a hodím na sebe džínsové kalhoty a triko s potiskem.
"Simonko...máš návštěvu!"ozve se zase babiččin hlas z haly a já jenom zakroutím očima.
"Že by další Tom?"zasměju se a Tom jenom pokrčí rameny.
"To ne...jeden mi stačí."zaúpím a kdyby do dveří nepřišla "návštěva" Tom po mě nejspíš skočí. Oba dva se ale zarazíme a nevěříme vlastním očím. Ve dveřích stojí ... Jolana!
"Ty?" vzpamatuje se jako první Tom a výhružně se na ní podívá.
"Přišla jsem za Simonou."řekne a opře se zádama o dveře.
"Já...Tome, běž prosím tě napřed, jo?"řeknu mu a Tom mě probodává pohledem.
"Prosím..."dodám a Tomík nakonec přikývne. Ještě mě krásně a dlouze políbí, koukne se jedovatě na Jolanu a odejde pryč.
"Pojď dál."řeknu jí ledovým hlasem a Jolana přikývne.
"Nechci tě dlouho zdržovat...jenom jsem ti přišla říct, že se vracím zpátky do Česka, takže o Toma se nemusíš bát."

Together Again – 18) Chtíč

25. října 2010 v 14:35 | Vendushka |  Together Again
Nick
Podívala se do mých očí, nemůžu ji to říct. Je to kamarádka, ublížil bych ji...nezáleží na tom, že se mi líbí, že toužím být po jejím boku. Je důležité co chce ona.
"Doms, samozřejmě, že mi to nevadí. Opravdu, jen nechci, aby jste udělali něco čeho by jste pak litovali" řeknu.

Dominika
Pořádně se jsem se na něj podívala. Nevěděla jsem jestli mu mohu opravdu věřit, jeho oči mě mátli. On je úžasný kluk....chytrý, pěkný, dobrý kamarád. Snad říká pravdu. "Dobře, jsem ráda, že říkáš to co cítíš" stiskla jsem jeho dlaň a usmála se na něj. "Tak dobrou" objala jsem ho a odešla do pokoje. Najednou mě popadla dobrá náladu. Zapla jsem rádio a dala ho na plné pecky. Hrála tam Miley He could be the on začala jsem tancovat. Joe se na mě podíval jako na blázna a ztišil to. "Jebe ti, naši spí" broukne. Zabublám smíchy. "Promiň, já úplně zapoměla" řeknu nevinně a sednu si na Joeův klín. Obejmu ho okolo krku a vášnivě ho políbím. "Všechno v pohodě?" ujistím se. "Už jo" usmál se. "Fajn, byla jsem si pokecat s Nickem" řeknu a začnu dlaněmi sjíždět po jeho hrudi. Nahoru a dolů. "A?" zeptal se a přitiskl si mě více. "Ptala jsem se jestli mu to vadí, že spolu chodíme." Načala jsem. "A?" "Jsi tak zvědavý" uchechtnu se. Dlaní zajedu do jeho vlasů a rty se otřu o ty jeho. "Říkal, že nevadí. Jen se bojí, že by mohl být strejda" pokrčím rameny, lehce si olíznu rty. "To, aby jsme začali nacvičovat" usmál se Joe a 2krát tleskl. Světlo se okamžitě zhadlo. Pokoj zahalila tma. Joe mě stáhl pod sebe a začal líbat na krku a přitom rozepínat blúzku. Na tváři se mi tvaroval úsměv, Joeova dlaň putovala po mém zadku. Nebyla jsem pozadu. Rovnou jsem mu servala tričko a dlaněmi mapovala jeho záda. Když jsem mu zavzdychala do ucha rozechvěl se. "Doms, co kdybysme..." zachraptěl a rozepínal knoflík mých kalhot.

Už zase 34.díl

25. října 2010 v 14:34 | Vendushka |  Už zase !
No kdo tam nebyl-Jonas Brother a měli nějaký rozhovor.Jenn "Okamžitě to tam nech,já se na to chcu podívat" "Ale já ne,Jenn" "Prosím tě přestaň a dívej se" poslechla jsem ji.Celou dobu jsem se upřeně dívala na Nicka a jejich rozhovor jsem nevnímala,jen Nicka.Bavili se tam o sobotním večeru,o tom,že tam Nick byl často viděn s Miley Cyrus a jak to mezi němi je.Nick odpověděl:MEZI MNOU A MILEY NIC NENÍ,JSME JEN KAMARÁDI. "Ten parchant lže" zařvala jsem,Jenn se jen smála.Nemohla jsem se na to dívat jak Jenn,ta u toho seděla jak přibitá a jen slintala.Lehla jsem si na bok a poslouchala jsem to,ten moderátor se ptal kluků: CHTĚLI BY JSTE NĚKOMU NĚCO VZKÁZAT? Ano jistě Nick se hned ujal slova:NO JÁ BYCH CHTĚL NĚCO ŘÍCT,jen co jsem uslyšela Nickův hlas tak jsem se posadila a čekala jsem co z něj vyleze :CHTĚL BYCH SE OMLUVIT JEDNÉ OSOBĚ,KTEROU STRAŠNĚ MOC MILUJU A JE MI TO LÍTO CO SE STALO.JE MI JEDNO,ŽE TO VIDÍ CELÁ AMERIKA, ALE JÁ UŽ NEVÍM JAK TI TO MÁM DOKÁZAT,ŽE MILEY JE UŽ TABU,SNAD MĚ ODPUSTÍŠ,MOC TĚ MILIJU,PROMIŇ. 

Už zase 33.díl

25. října 2010 v 14:33 | Vendushka |  Už zase !
"Joe,ona šla za Nickem?" "Taky vás zdravím holky" "Joe,odpověz mi" "No asi jo šla,ale já jí to zakázat nemůžu" "On se k ní vrátí že?" "Niky,já nevím,od včerejška snáma nemluví,nejí,nepije,jen sedí a brnká na kytaru.Je naštvanej sám na sebe co udělal chápeš?" "A říkal něco?" "Jo,že ho to moc mrzí,ale,že ty se k němu asi nevrátíš" "Já nevím Joe" řekla jsem,utřela jsem si další slzičku,která mě padala směrem k srdci a objala jsem Joea "Půjdem se někam projít ne?Potřebujete čistej vzduch" řekl a vzal nás do nějaýho parku,byl nádhernej,všude lavičky,stromy,svítilo sluníčko,co víc si přát?Jen tady mít vedle sebe Nicka a byla bych spokojená,ale bohužel.Joe přišel ke mně a dotkl se mých ramen a říká "Niky,on tě moc miluje,bude to dobrý" "Dobrý jo?Je tam teďka u něj Miley a bůh ví co dělají"
"Doufám,že ji Nick vyrazí,víš ona je docela v pohodě holka,ale k Nickovi se chovala příšerně.Naše máma ji měla ráda,furt se na ni vyptávala a když byla u nás tak se zní mohla víš co" "Jo vím" "Už prosím tě neplakej,pojď musíme jít,máme s klukama něco" byli jsme už u našich domů a najednou od Joasovic vyběhla Miley,za ní Nick a ona po něm začala ječet "Jseš hnusnej,už tě nikdy nechci vidět,včera to mělo znamenat co?To se ti ani trošku nelíbilo?Nic se ti nevrátilo?Celý ty 2 roky?"

Už zase 32.díl

25. října 2010 v 14:33 | Vendushka |  Už zase !
"Kdo tam je mami?" "No asi Nick" "No tak,že ho nechcu vidět" "Co se stalo?Vy jste se rozešli?" mamce jsem to řekla a ta "Zlatíčko moje,to je mi moc líto,ale třeba se to vysvětlí" "Mami,já jsem viděla dost a teď mu běž říct,že s ním nechci mluvit" "No jak myslíš,ale měla by jsi to sním vyřešit" "Mamííí" "Jojo já už jdu" mamku jsem slyšela jak si dole povídá s Nickem,slyšela jsem jen pár slůvek jen jak mamka říká "Dobře,já jí to vyřídím" a pak už se jen zabouchly dveře a mamka mě vlezla do pokoje "Mám ti vyřídit od Nicka,že se tě jen tak nevzdá a že si stebou promluví,ať to má být třeba až za 14 dní" "Hmmm" odpověděla jsem a po tváři mi stékali další slzičky "Niky,už neplač" "Ale to nejde zastavit" "Pojď jdem se něčeho najíst dolů"

Tajný deník 37.díl - Cesta domů

25. října 2010 v 14:32 | Vendushka |  Tajný deník
ANDIE:
,,Ne" řekl a zakroutil hlavou. Byla jsem z toho zklamaná, myslela jsem, že to pomůže. Bylo by to hezké, možná až moc. ,,Joe, něco mě napadlo" vyslovila jsem po chvíli, kdy jsme oba mlčeli. ,,Co?" zeptal se mě. ,,Byl bys ochotný zítra ráno se mnou odjet?" zeptala jsem se ho opatrně. V podstatě o nic nešlo, ale nevěděla jsem, jak bude reagovat. Bála jsem se, že na mě zase naštve a bude na mě řvát. Ale on mě překvapil. Reagoval dobře. ,,Klidně, ale proč?" zeptal se mě a já jsem mu začala všechno vysvětlovat. ,,Víš, mohli by jsme zajít k doktorovi a on by nám třeba řekl víc. Proč to tak je. Proč necítíš smutek, radost, lítost, zklamání, necítíš, že jsi naštvaný a podobně. Snad by nám poradil. Třeba by ti na to dal nějaké léky nebo tak něco" ,,Souhlasím. Možná se dozvíme víc." souhlasil se mnou. Pak jsme každý zadumaně hleděli na jedno místo a nevěděli jsme, co máme říct. ,,Jste živý" vešel Nick do pokoje. ,,Co?" zeptala jsem se ho nechápavě. ,,Tady je takový klid, že jsem se bál, že jste se pozabíjeli." vysvětlil. ,,To se bát nemusíš." informovala jsem ho. ,,Nezahrajete si něco?" zeptal se nás. ,,Zahrála bych si něco, ale nechce se mi a navíc musím balit, zítra odlétáme." ,,My" zeptal se Nick nechápavě a pak mi došlo, že on ještě o ničem neví, protože jsme mu nic neřekli. ,,Neboj, ty tu s Nicol můžeš ještě být. Já jsem myslela mě a Joa" uvedla jsem věci na pravou míru, ale vyvolalo to jen další Nickův nechápavý pohled. ,,S Joem jsme si všechno vyříkali a rozhodli jsme, že spolu zajdeme zítra k doktorovi, aby zjistil, jestli mu něco je. Jestli to, že necítí žádné city má nějakou příčinu a dá se to spravit." ,,On nic necítí?" zeptal se znovu Nick nechápě. ,

Tajný deník 36.díl - Omluva

25. října 2010 v 14:31 | Ajcin |  Tajný deník
ANDIE:
Přišla jsem do pokoje a začala jsem si balit. Pokoj jsem měla sama, takže mě nikdo neobtěžoval s přemlouváním, abych tady zůstala a doufám, že ani nikdo nepříjde. Že to ostatním Kevin s Danielle neřeknou, ale myslím, že ostatní už to dávno vědí.
Nejdřív jsem si začala balit věci, co jsem měla v pokoji a pak jsem přešla do koupelny, kde jsem měla řasenku a podobné kravinky. Když jsem si všechno dobalila, rozhodla jsem se, že se půjdu ještě naposledy projít kolem pláže.
Vyšla jsem, když bylo 5 minut před devátou večer. Šla jsem pomalu a přemýšlela jsem. Přemýšlela jsem o všem. Jestli mám přece jenom odjet, nebo jestli tu mám zůstat. Jestli jsem udělala dobře. Nakonec jsem usoudila, že ano. Kdybych tady zůstala, trápila bych se. Každý den bych viděla Joa a teďka od něj budu mít na chvíli pokoj a možná na něj přestanu myslet.