Říjen 2010

Tokio Hotel dabing 5

25. října 2010 v 13:46 | Vendushka

Tokio Hotel Dabing 4

25. října 2010 v 13:45 | Vendushka

Navstevnost za (18.10. 2010 - 24.10. 2010)

25. října 2010 v 12:54 | Vendushka |  TopList
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 1
Utery: 9
Streda: 3
Ctvrtek: 1
Patek: 8
Sobota: 4
Nedele: 13

Celkem: 39

Tokio Hotel dabing 3

23. října 2010 v 13:34 | Vendushka

Tokio Hotel dabing 2

23. října 2010 v 13:32 | Vendushka

Tokio Hotel dabing 1

23. října 2010 v 13:31 | Vendushka
Bud sem davat dabingy tokio hotel a je to celkem pro mě dost velká zabava jak jsem to poslouchala. Dílu je 20 takže doufa že se zasmějete.


Cože? Láska?- 15. díl

22. října 2010 v 19:43 | Vendushka
GUSTAV
''Děcka, taky se vám tak blbě??'' ptám se Lady a Billa, kteří u nás spali…v podstatě u nás spali skoro všichni - Tom, Viktorie (jak nečekaný :D) , Lada a Bill .. ještě měl u nás být Georg s jednou holkou .. ale Ti dva (Georg a ta holka) - myslím že se jmenovala Lucy se rozhodly po dlouhým přemýšlení že půjdou spát k Georgovy domů) …my jsme domů došli kolem 5-té … bábi nás málem zabila…
''Abych pravdu řekl, tak aji jo … ale nechtěl bych být v kůži Toma a Vicki'' reagoval hned Bill. A má recht…nechtěl bych fakt…co ti dva vypili…pivo, vodku….a ještě nějaký sladidla…chudáci!
''To jo...hele kluci, ale oni fakt vyváděli….nejlepší bylo, jak si vyznávaly lásku'' začala se trošku tlemit Lada.
''Ani mi nemluv…ale podle mě Tom říkal z části pravdu…Ti dva to sice nepřiznají, ale mají se rádi…a podle mě se do ní Tom zamiloval..poznám když má o nějakou holku zájem…a on o Vicki má a pěkně velkej.'' …co to Bill řekl? Já snad blbě slyším?
''Cože?'' zeptal jsem se.
''Tak je to moje dvojče a Já poznám když je zamilovanej.'' fíha….no já nestačím stíhat…no, ale musím uznat, že se se ségrou by byli celkem pěknej pár…celkem jim to sluší…ale jestli ji ublíží tak ublížím já mu…i když je to jeden z mých nej kámošů.
''Taky si myslím, já to na Vicki poznám…a víte co? Půjdeme je vzbudit a já si vezmu Vicki a ty Miláčku Toma a zeptáme se jich na to.''
''Okey''
''A co jako Já?'' Zeptal jsem se…oni mě snad vyškrtly nebo co? By si mohly uvědomit, že JÁ jsem Bratr Victorie.
''Ty budeš čekat….''

Cože? Láska?- 14. díl

22. října 2010 v 19:41 | Vendushka
O TÝDEN POZDĚJI
--------LADA A BILL-------
''Zlatoo, prosím pohni si!'' řvu na Ladu. Chystáme se totiž na malou akcičku...kterou pořádá Andreas. No na malou akcičku...Andreas má 17-tiny thaq pořádá kalbůůů...se aj těším. Jo a uběhl týden od usmíření s Ladou, nejlepší týden to je..snad budou taký aj dál! :)
''hotovo'' už přišla..super..
''Sluší Ti to'' hodil jsem ji poklonu, a ani nemusel..ona je krásná wždycky :)
''Díky''
''..tak teda můžeme jít, jo?''
''jo..ale počkey ještě musím zavolat Viktorii!''
''okey..děley'' .. Lada šla ještě volat a co já tady mám dělat?! Hm...bude zas na hodinu, jaq ty dwě znám... ááá ...
---------LADA--------
''No čau zlati...kdy teda dorazíte??'' .... ''Až? No dobře, budeme tam na Wáš čekat...'' ''ty tam příjdeš sama?'' ''Aha..tak dobře..hele pořádně si to užijem, jo?'' 'Tak jo zatím pa'' ...ha..hotowo.. =) a může se jít kaliiiiit...akorát musím hlídat Billa....když se trošku napije, taq wywádí celkem blbosti... xP
''Tak dem?'' vybafla jsem na něj...on jak blbey čuměl na jakejsi obraz na naší stěně w obýváku..bláázéén... xD
''No jasný...tak co? Kdy Ti dva holoubci dorazí?'' holoubci..no mě to nedalo a prostě sem musela začít smát..

Idiot XXVII.

22. října 2010 v 19:37 | Vendushka
"Nein nein nein nein nein nein nein nein nein Schreeeeeeei..."řvu na celej pokoj a nevnímám okolí. Najednou se rádio vypne a já se otočím. U dveří stojí Bill a řechtá se na celý kolo.
"Co je ti k smíchu?"vyštěknu na něj, ale směju se taky. Příjdu k němu a obejmu ho.
"No...vlastně nic."řekne a posmutní.
"Pojď dál a povídej..."vyzvu ho k sobě do pokoje. Bill přikývne a posadí se ke mně na postel. Sednu si vedle něj.
"Víš. Přišel jsem za tebou kvůli Tomovi."
"Bille...tohle je..."
"Poslouchej mě prosím tě. Vím, že už spolu nechodíte skoro čtyři měsíce, ale on je...jinej. Hodně se změnil, víš? Je pořád jenom zamračenej, zamyšlenej...dokonce se mi už ani neposmívá, což je s ním teda docela vážné. Nechodí na zkoušky..."
"Chceš snad říct, že za to můžu já?"zděsím se.
"To ne! To neříkám! Promluv si s ním, prosííííím..."řekne Billík a koukne na mě tím svým psím pohledem.
"Já už si s Tomem nemám co říct."
"Můžete bejt aspoň kámoši, ne? Prosím, Simčo..."
"Chjo...dobře. Promluvím si s ním. Spokojenej?"řeknu nakonec a Bill div samou radostí nevyskočí do vzduchu.
"Tak jdeme...na co čekáme?"vykřikne a už mě táhne za ruku z pokoje ven.
"Počkej...to jako...teď????"

Idiot XXVI.

22. října 2010 v 19:36 | Vendushka
Fajn...ještě poslední, co musím udělat je zapnout kufr...Hotovo.
Už se chystám, že vypadnu z pokoje, ale najednou slyším tiché zaklepání na dveře.
Kdo to může bejt? Pomyslím si a vydám se otevřít.
"Ty?"zděsím se, když ve dveřích stojí Tom.
"Můžu dál?"zeptá se mě smutným hlasem. Než stačím říct NE, projde okolo mě a výjde do ložnice...Jdu za ním... Vidím, že jeho pohled se zastavil na mém kufru...jenom zakroutil hlavou.
"Simi...prosím tě. Nech si to vysvětlit. Je to všechno jinak."začne Tom. Co ode mě vlastně chce? Nebo spíš...co od něj chci já?
"Jinak? Takže ty jsi s Jolanou nespal? Jste hráli piškvorky nebo co?"křiknu na něj a dám si ruce v bok.
"Spal a mrzí mě to. Kdybych mohl vrátit čas, tak to udělám...hned!"
Zavřu oči a tiše počítám do deseti...nemůžu mu prominout...a ani nechci. Už podruhé mě zklamal...
Tom mi všechno řekne. Myslím to, o té sázce. A pak mlčí...mlčí a probodává mě svým pohledem, ze kterého cítím zvláštní mravenčení v břiše...
"Co si myslíš? Že ti skočím okolo krku? Tome!! Jolana se možná o tebe vsadila, ale ty jsi se nechal...Promiň, ale tohle nezvládnu. Už musím jít."řeknu nakonec, popadnu kufr a mířím ke dveřím. Tom utíká za mnou.
"Boubelko...prosím. Vždyť já tě..."křikne, ale pak se zarazí a já se na něj zvědavě podívám. Co chce říct? Chce mi snad říct, že mě miluje? Tyhle dvě krátké slova jsem od něj ještě nikdy neslyšela...

Idiot XXV.

22. října 2010 v 19:35 | Vendushka
------------------------------------TOM------------------------------------
Co je to za řev, proboha?? Křičím v duchu a nerad otevřu oči. Když se podívám vedle sebe, čekám, že tam bude ležet Simonka, ale...Ne!!! Jolana?? A kurva...
Podívám se ke dveřím... Bill se Simonou mě pozorujou...oba dva s nenávistným pohledem... ale já přece...jak jsem to jenom mohl udělat? Jsem vůl!!
"Já...Simčo...vysvětlím ti to!" křiknu na ní, ale pozdě...vyběhne z mého pokoje. Bill jenom zakroutí nevěřícně hlavou a odejde taky.
Posadím se na roh postele a dám si hlavu do dlaní. Do hajzlu... všechno je teď v háji!! Proč jsem to vlastně udělal? co jsem si chtěl dokázat? Že jsem pořád ten velkej drsňák Tom, o kterém se píše v časákách?
"Tomí..."ozve se za mnou Jolany hlas a já se na ní nenávistně otočím.
"Obleč se a vypadni...HNED!"křiknu na ní a hodím po ní její oblečení.
Sám na sebe v rychlosti hodím trenýrky a nevšímám si Jolaninýho vražedného pohledu, kterým mě probodává, když utíkám z ložnice pryč.
"Bille! Kde je?"křiknu na bráchu a zastavím se v obýváku.
Bill jenom ukáže na dveře a já přikývnu. Rozběhnu se na chodbu...Uvidím jí stát u výtahu. Mám takovou strašnou chuť jí obejmout, políbit...
Najednou se otočí a když mě spatří, chce odejít, ale já jí chytím za ruku...nemůžu jí přece ztratit...když, jsem se do ní...jo, musím si přiznat, že jsem se zamiloval..
"Nešahej na mě..." zašeptá nenávistně Simona a vyškubne se mi.
Po tvářích jí stékají slzy. Vidím, že je chce zadržet, chce mi ukázat, že je silná... Odpusť mi...křičím v duchu...

Tajný deník 35.díl - Nevydržím to tu s ním

22. října 2010 v 9:51 | Vendushka |  Tajný deník
ANDIE:
V těch dvěřích stál ten, kdo mi dneska tak moc ublížil. Kdo mi zlomil srdce. Ten koho jsem kdysi považovala za přítele, nejlepšího kamarád a, ten, koho jsem milovala a pořád miluju. Stál tam a rozhlížel se po restauraci, jako by něco hledal. Až potom jsem si uvědomila, co hledá. Hledal náš stůl, aby si k nám mohl přisednout. Pomali šel k nám a já jsem si zase pomalu sedala zpět na židli. Místo toho, abych teďka Nicka zabíjela, jsem dostávala strach z Joa. Ne z toho, že by mi ublížil fyzicky, ale z toho, že by mi znovu mohl ublížit psychicky. Zanechat ve mě další ráno, která se bude dlouho hojit, možná se nikdy nezahojí.
,,Můžu?" zeptal se, když přišel k našemu stolu. Nečekal ale na odpověď a hned si sedl. Když si Nick všiml mého pohledu, který říkal, že nechci, aby tady s námi byl, začal jednat. ,,Joe, dovolil ti někdo si sem sednout?" položil mu jednoduchou otázku. Čekala jsem na ni od Joa taky jednoduchou odpověď, ale nedočkala jsem se jí. ,,Zeptal jsem se, jestli si můžu sednout a vy jste nic neřekli, nikdo z vás. A víte co znamená mlčení?" zeptal se nás. Ale nečekal, až mu odpovíme a odpověděl si sám. ,,Souhlas" dodal jednodušše. Pak si zavolal číšníka a objednal si taky pizzu. Úplně tu samou co já. Oba jsme už od malička měli podobný vkus. Oba jsme měli rádi kožené bundy, smích a i pizzu. Úplně tu samou. Oba máme prostě podobný vkus. Možná je to i tím, že jsme spolu vyrůstali. Když jeden něco provedl, provedl to i ten druhý. Třeba jednou, když jsem na Nicka hodila balónek s vodou. Joe byl kousek dál a když to vidět, přidal se. Nezajímalo nás, jestli si Nick bude stěžovat rodičům nebo na nás bude naštvaný, bylo nám to jedno. Hlavní pro nás vždycky bylo, že jsme si užili kopec legrace.

Tajný deník 34.díl - Jsi normální, Joe?

22. října 2010 v 9:50 | Vendushka |  Tajný deník
JOE:
Když jsem Andie řekl to, co jsem jí chtěl říct ještě před tou dovolenou, rozbrečela se. Chtěla to skrýt, ale brečela, bylo to na ní vidět. Pak najednou utekla. Nevěděl jsem kam, ale abych pravdu řekl, bylo mi to celkem jedno. Nebudu se kamarádit s někým, koho nemám rád. Třeba jsme byli kamarádi, ale snad musela vědět, že nám to až do stáří nevydrží. A to, že jsem předstíral, že s ní chodím? To bylo z lítosti. Nechtěl jsem ji vidět zklamanou. Jak nad tím teďka přemýšlím, znovu bych to asi už neudělal.
Jakmile jsem vešel do hotelového pokoje, vybafl na mě Nick a začal po mě cosi křičet. Křičel tak moc, že mu nebylo ani rozumět, takže jsem ho musel zastavit. ,,Nicku, není ti rozumět" křikl jsem na něj. On se zastavil a začal znovu. ,,Co jsi to udělal Joe? Jsi normální? Máš mozek? Spíš bych se měl zeptat, jestl máš srdce z kamene, ale mozek by jsi asi potřeboval, protože kdyby jsi ho měl, tak by jsi tohle neudělal." ,,Co jsem zase udělal?" řekl jsem s nezájmem. Vůbec jsem nevěděl, o čem mluví, ale docela mě to zajímalo, když na mě tak vyjel. ,,Ty se mě ještě ptáš, o čem mluvím? Jsi už normální? Ty si nepamatuješ, co jsi udělal Andie?" ,,Jo, ty myslíš tohle. Nemusíme předstírat, že jsme kamarádi, když se nemáme rádi" ,,Ale ona tě má ráda" řekl a zdůraznil to ráda. ,,Ale to je mi jedno, já ji ne a tak to zůstane. Když teď o tom tak přemýšlím, ani tebe nemám rád tolik, co jsem mýval, změnil si se." ,,Cože? O čem to mluvíš? Já jsem se změnil? Joe, podívej se na sebe. Podívej se na to, co si o tobě každý šušká, jak o tobě každý mluví. Všichni si myslí, že jsi nějaký necita." křičel na mě pořád Nick. Už mu fakt asi hrabe. ,,Nicku, jestli mi chceš nadávat, tak běž někam jinam." ,,Neodejdu, dokud se neomluvíš Andie a neusmíříš se s ní" ,,Tak to tu budeš stát asi hodně dlouho."

ANDIE:
Vyšla jsem z pokoje a šla jsem pro Nicka. Domluvili jsme se, že si společně zajdeme na večeři, přece jenom už byl 19 hodin. Přišla jsem k jeho a Joeovu pokoji, slyšela jsem z něj vycházet nějaký řev. Po chvíli jsem usoudila, že to řvou Nick s Joem. Nick Joeovi vyčítal, že se se mnou nechtěl kamarádit. Když jsem už nemohla poslouchat, jak tam po sobě řvou, vešla jsem do jeho pokoje a začala jsem mluvit. ,,Nicku, nemusíš se mě zastávat. On si neuvědomuje, co dělá. Radši půjdem na tu večeři."

Tajný deník 33.díl - Začátek a konec něčeho krásného

22. října 2010 v 9:49 | Vendushka |  Tajný deník
NICK:
Běžel jsem za Nicol a v duchu jsem se modlil, aby si to nechala vysvětlit. Vlastně není ani co vysvětlovat, za všechno může Andie. To ona jí všechno nakukala. Ještě tak vědět za co. Že by se do mě fakt zamilovala? To je blbost, přece miluje Joa. Teda myslím. Doufám, já s ní nechci chodit. Ne, že by nebyla krásná, ale já jsem se teďka jaksi zamiloval do Nicol a doufám, že ona do mě. Je to sice jen pár hodin, co se známe, ale je taková jiná, než všechny holky. Nechce po mě autogramy a já nevím co všechno. Je normální.

Together Again – 17)Neshody

19. října 2010 v 10:27 | Vendushka |  Together Again
Ke konci filmu Joeovi dřímu na rameni. Ucítím, jak mě vezme do náruče a přenese do postele. Chci protestovat, ale usnu.


Joe
Položil jsem ji do postele a zakryl peřinou. Po chvilce usnula, chvíli jsem ji pozoroval a pak šel do kuchyně. Seděl tam Nick a něco ťukal do notebooku. "Čau" houknul jsem na něj a šel k ledničce pro pití. "Doděláno?" ušklíbl se Nick. "Vtipný, Nicku" odpovím a sednu si vedle něj. "Začíná se rozkřikovat, že ses rozešel s Elis" řekne Nick "A co jako?!" řekl jsem trochu naštvaně. Je to moje věc, já s ní nebyl šťastný! "No, nic...jen každý tě tu má za hajzla. Jejich verze "Rozešel se s chudinkou Elis a po týdnu chodí s jinou" jen ti to říkám" "Ale mě to nezajímá" křiknu. "Dobře....na mě si to nevylívej" řekl rázně Nick a konečně se na mě podíval. "No, fajn....jen to vypadá, že ti nevadí, že ti pomlouvaj bráchu." "Vadí a moc, ale co s tím mám dělat?" "Asi nic" sklidním se. "A nezapomeň co máš na prstě" napomene mě a podívá se na mou ruku, kde se třypí prstýnek. "Co? Myslíš, že bych porušil slib, to snad není možný" "Hele já viděl co jste dělali v tom pokoji" řekl. "My se jen líbali, víš to je ve vztahu normální. Nejsme k sobě chladí" "Líbali? Ona byla na půl svlečená" odfrkne. "Nicku, opravdu se bojíš, že bych to porušil nebo ti vadí, že byla na půl svlečná semnou?" zeptám se. Nick se na mě nechápavě podívá. "CO to meleš?
To je blbost" křikne. 

Together Again – 16)Trocha erotiky není na škodu

19. října 2010 v 10:27 | Vendushka |  Together Again
Together  Again - 16)Trocha erotiky není na škodu

Jen tak jsme se procházeli po pláži, držela jsem ho za ruku a říkala si, jaké mám štěstí. Obloha se začala zbarvovat do oranžova a slunce pomalu utíkalo do hajan. Sedli jsme si na pláž a moře nám umývalo nohy. "Je tu pěkně" povím a podívám se do jeho očí. Usměje se a políbí mě na rty. "Není ti zima?" zeptal se starostlivě a přejíždí do mých rukou. "Ne, dobrý" usmála jsem se spokojeně. "Co plánuješ zítra?" zeptal se po chvíli. "No, přes den jdu s našima nakupovat a večer jdu za Nickem. Domluvili jsme se, že si zahrajem playstation 3. Vždycky jsem to hrála jako malá s kamarády, byla to sranda." "Jo to my taky, zabavilo nás to na několik hodin" zasmál se. "Pak se stav za mnou, jo?" "To je samozřejmost". Ještě chvíli jsme byly na pláži a pak se zvedli a rozhodli se jít domů. "Uvidíme se zítra" loučím se polibkem. "Jo, ahoj" cesta byla krátká, za chvíli jsem byla doma. Dala sem si rychlou sprchu a ještě šla za mámou pokecat. "Ahoj mamí" líbla jsem ji pusu na tvář. "Máš se?" zeptám se. "Ale jo a ty?" "Super" "Jak bylo s Joem?" překvapivě jsem se na ni koukla. Já ji neřekla, že jdu ven s ním "No, co...bylo mi hned jasný s kým budeš" zasmála se. "No jo, bylo fajně. Procházeli jsme se po pláži, sledovali západ slunce...romantika jako vyšitá" pousměji se. "To je moc fajn doufám, že vám to vydrží. Takhle si nezářila dlouho" "Ale prosím tě" mávnu rukou "Opravdu, já nekecám."řekne máma a pohladí mě po tváři. Přitisknu se k ní "Bojím se" zašeptám. "Čeho, prosím tě?" "Konce prázdnin, co bude pak? Nevím jestli vztah na dálku je to pravé, ale zároveň nechci o něj přijít, víš" "Jistě, chápu tě. Jestli se milujete, tak vztah na dálku vydržíte." Máma mě obejme. "Doufám" zašeptám. Ještě chvíli strávím objímáním s mámou a pak odejdu do pokoje. Lehnu si do postele a po krátké chvíli usnu.

Už zase 31.díl

19. října 2010 v 10:25 | Ajcin |  Už zase !
Otočím se a koho nevidím Miley jak se válí po Nickovi a on si to nechá líbit. "No to snad ne?" zařvala jsem si pěkně po česku,moje nálada byla zkažená.Ona se tam po něm válí. "No to snad není možný,to je konec Nicku,to je konec" třískla jsem se skleničkou vody na bar a rychlým krokem jsem odcházela,jenže Joe mě zastavil "Kam ten spěch?" "Kam ten spěch?Ty se ptáš?Se běž podívat na bar" řekla jsem znechuceně "Jo ale počkej tady" za 2 minuty se vrátil a povídá "No to si dělá srandu ne?" "No jak vidíš tak asi ne" "Hele Niky je mi to moc líto,ale ona to děla pokaždé,když jsme na nějaké akci,vždycky Nicka jen využije a pak ho kopne" "Ale mě tohle nezajímá chápeš?Byl tady semnou,já jdu k baru a vídím je tam jak jsou k sobě nalepený jak dvě nechutný žvýkačky,to je konec Joe" "Niky to se vysvětlí" "Já nic vysvětlovat nepotřebuju,viděla jsem až dost a tohle mě stačilo,vždyť ona ho tam olizuje,to je nechutný,Joe měj se krásně,možná se ještě někdy uvidíme"

Už zase 30.díl

19. října 2010 v 10:25 | Ajcin |  Už zase !
Stál tam Joe s Nickem v obleku,Joem měl tmavě červenou kravatu podle Jenniných šatů a Nick měl černou kravatu podle mých černých šatů "Ahoj kluci,sluší vám to" řekla Jenn s úsměvem na tváři,s Joea nemohla spustit oči.S Nickem jsem se přivítali polibkem "Sluší ti to moc,princezno moje" "Tobě taky lásko moje" "Tak jdem ne?" zavelil Joe a my jsme se odebrali do toho jejich BIG auta,jako správní gentlemani nám otevřeli dveře od auta a my s Jenn jsme nastoupili.V autě už seděl Kevin s Danielle,Kev nás představil a jeli jsme směr neznámí,teda aspoň pro nás.Daniell to strašně slušelo,měla takový černý koktejly,Kevinovi se to moc líbilo:-D.Jeli jsme asi půl hodiny a pak jsme dojeli před velikou halu,vystoupili jsme a novináři se jen hrnuli.Kluci měli nějakej rozhovor a my holky jsme šli obhlídnout rajon,všude byli novináři,na každým kroku si nás fotili.Známé osobnosti tak taky nesměli chybět,prošli jsme se po červeným koberci a cítili jsme se jako hvězdy:-D.Za chvíli pro nás došli kluci,že máme snimi jít do sálu,kde budou vystupovat a kde se budou předávat ceny.Nick mě chytil za ruku a povídá "Miluju tě " "Taky tě miluju,ale není to blbý,mě chytat za ruku,tady před všema těma novinářema?"

Tajný deník 32.díl - Nick a nová holka

19. října 2010 v 10:23 | Ajcin |  Tajný deník
ANDIE:
,,Ou, promiň" omluvila jsem se mu, když jsem zjistila, co jsem udělala. Políbila jsem ho. Po dlouhé době jsem ho zase políbila a on se ani nevzpíral. ,,Joe, ty jsi si vzpoměl" řekla jsem znovu, protože jsem tomu všemu nemohla uvěřit. Pořád jsem v to doufala, pořád jsem doufala, že si vzpomene a teď se to stalo. ,,Kluci! Joe si vzpoměl, Joe si na všechno vzpoměl" zakřičela jsem směrem ke klukům. Bylo mi jedno, že mě všichni uslyší. Joe vypadal, že je v šoku, ale nevím z čeho. Jestli ze mě, jak pořád řvu, anebo z toho, že jsi vzpoměl.
Pomalu jsme lezli ven z vody a kluci hned přiběhli za náma. ,,Joe, fakt jsi si na všechno vzpoměl?" zeptal se ho Nick. ,,Nevím, jestli na všechno, ale......asi jo" řekl Joe, ale řekl to tak......chladně. Jako by mu to bylo jedno. Jako by mu bylo jedno, že si na všechno vzpomněl. Že si vzpomněl na všechny své vzpomínky, na texty písní, na rodinu, připadal mi jiný, i když si na všechno vzpoměl. ,,To musíme oslavit" ozval se Kevin. ,,Jo, to musíme" souhlasili jsme všichni. ,,Joe, neměl by jsi jít k doktorovi, když jsi si na všechno vzpoměl? Aby zkontroloval, jestli je všechno v pořádku?" zeptala se Danielle. ,,Myslím, že to počká." řekl Nick a pak jsme šli všichni zpět do hotelu, aby jsme se naobědvali. První jsme šli do svých pokojů, aby jsme se převlékli do něčeho jiného, protože uznejte, že jít na oběd v plavkách zrovna není to nejlepší.
Rychle jsem vběhla do pokoje a převlékla se. Vzala jsem si šaty a vlasy, které jsem měla v culíku jsem rozpustila a vyfénovala jsem si je, protože jsem je měla mokré. Pak jsem šla dolů do restaurace, kde už seděl Joe.

Tajný deník 31.díl - Nejlepší, co se mohlo stát

19. října 2010 v 10:23 | Ajcin |  Tajný deník
JOE:
Převlékl jsem se do plavek, protože jsem se s Andie domluvili, že na nás počká dole v hale. Dolů jsem šel sám, protože kdybych měl čekat na Nicka a Kevina s Danielle, asi bych zestárl.
,,Tak jsem tu" oznámil jsem, když jsem sešel dolů do haly. ,,A kde jsou ostatní?" ,,Oni jsou ještě v pokoji, ale myslím, že nemá cenu na ně čekat" ,,Když myslíš" odsouhlasila mi to a šli jsme k moři. Šli jsem pomalu. Procházeli jsme se podél břehu moře a dívali se do dálky. Po chvíli začala Andie sbírat mušle. Nechtělo se mi tam jen tak stát a dívat se na ni a tak jsem jí pomohl sbírat. Po nasbírání pár mušlí jsme šli dál.

ANDIE:
Celou cestu od hotelu jsme s Joem neprohodili ani slovo a mě už to začínalo štvát a tak jsem se ho rozhodla na něco zeptat. ,,Joe, rozhodli jste se s klukama, jestli uděláte nějaký koncert? Ráda bych si vás zase poslechla." ,,A nemáš naše CDéčka?" ,,Jo, to jo" odpověděla jsem zaskočeně. Kdyby alespoň pověděl, že neví, že se o tom ještě nebavili, ale on mi vlastně řekl, že si mám poslechnout jejich CDéčka, když je chci slyšet. Myslím, že to od něj nebylo moc ohleduplné. Chápu, že zratit pamět, ale takhle se ke mě chovat ještě nemusí.
S Joem jsme šli asi ještě 10 minut sami a pak nás dohonili kluci. ,,To jste teprve tady? My jsme si mysleli, že už budete plavat?" zeptala se Danielle. ,,Andie sbírala mušle" odpověděl jim Joe. Jeho chování bylo dneska obzvlášť divné, ale rozhodla jsem se, že to radši nechám plavat.