Love in hospital 3

22. ledna 2012 v 11:49 | Wen Bieber ! :) |  Love in Hospital
Tady mate další díl mé spoluprace s Edie :) FF dobře pokračuje :) píšem napřed podle mě je to lepší ;) mame o 5dílu více :) nebojte dočkate se ;).. díky za přijemné komenty ;)
Cindy:
Osoba s krátkými vlasy se otřela o mé rty a tím mě probudila.
"UHM…….Justine?" vykřikla jsem překvapeně.
"Cindy" řekl rozpačitě.
"Proč?" "kežby řekl, že z lásky" pomyslela jsem si v hlavě.
"Vlastně ani nevím" ala fakt nevím.
"Myslím, že bude lepší, když odejdeš" řekla jsem tu nejhorší větu světa, které jsem už teď litovala.
"Máš pravdu. Musím ještě navštívit jiné děti" sebral kytaru a podíval se na mě.
"Promiň za to, ale já se nemohl udržet" s těmito slovy odešel z mého pokoje.
Málem mi puklo srdce, jak sem viděla ten zklamaný obličej plný bolesti, strachu a smutku. Bylo mi smutno skoro nikdo kromě rodičů zamnou nechodí. Sourozence nemám, jsem pouhý jedináček.
Justin :
Když jsem odcházel z nemocnice měl jsem hlavu skloněnou a ani Alfredo mi nepomohl. Bylo mi na nic já myslel, že se jí to bude líbit, ale ona mě vyhodila z pokoje. Nechápal jsem to, myslel jsem, že jiskra přeskočila. Asi jen u mě a ne u ní. Začínala se mi líbit ,hodně. Jel jsem domů a koukal jsem se na televizi. Dávali ňákej horor o dvou sestrách. Jako horory jsem měl rád, ale byl jsem doma sám a byla tma. Mamka byla u kámošky v Dallasu. Teď mě teprve napadlo, co tam sakra dělá? Na ten horor jsem nechtěl koukat a tak jsem tam dal komedii Někdo To Rád Blond. Vždycky mi to rozveselilo náladu a zabralo to.

Cindy:
Když Justin odešel, bylo tu prázdno. Nebyla tu rodina nebo-li rodiče, protože ty už asi odjeli domů. Můj pobyt v nemocnici jim finančně dává zabrat a musí dělat přesčasi, takže když se tu objeví jednou do týdne vůbec nejsem naštvaná. Celou tu dobu v nemocnici mi tu dělá společnost jenom jedna věc a to je televize anebo laptop. Koukala jsem se na film, který dával na CNN. Bylo to o sestrách a jeden večer jejich rodiče jeli na konferenci a nechali je tam. Měli velký dům, přes den to bylo v pořádku, ale když byl večer každá dívka slyšela divné zvuky z půdy. Šly se tam podívat a viděli tam myš zabily jí, ale ty zvuky nepřestali a tak rychle běželi z baráku a utíkali, co jen mohli.

Justin:
"Ahoj mami" přišel jsem ráno do kuchyně a dal pusu mamce.
"Ahoj Justin. Tady máš wafle a je za 15 minut jdeme do rádia" podala mi talíř a já ho z radostí přijal a zblajznul vše co na něm bylo.
"Jo…jo" odpovídal jsem z plné pusy, já prostě walfe miluju.
"Nemluv a jez" upozornila mě vzorná matka.
"Diť jo" vzal jsem poslední kousek a pelášil do pokoje pro mikinu a mobil.
Podíval jsem se na display a uviděl jsem tu holku ze včerejška. Nevím, proč jsem jí zrovna viděla, ale rád bych jí znova navštívil. Třeba mě nevyhodí jak včera.
"Justine! Kde vězíš" volala na mě mamka z předsíně.
"Jsem zde" přiběhl jsem co nejrychleji a vzal si mé oblíbené tenisky.
Zamkly jsme a šli do rádia.
Cindy:
"Cindy? Nechcete zapnout rádio?" zeptala se mě slušně sestřička.
"Můžete, děkuji"mluvila jsem jak z knížky.
Sestřička přeběhla pokoj a pustila rádio. Hlas co se ozval v rádiu se rozlehl celou místnosti a teď jsem si připadala strašně sama.
"Halo,halo,halo? Tady Joe z rádia Q100, jsem rád, že nás posloucháte. Smích "Ale, ale? Podívejme, koho tu dneska mám. Ahoj Justine" ozvalo se z rádia.
"No jsem zde" řekl vtipně a já v rádiu uslyšela další smích." Jsem rád, že jsem zde Joe, konečně jsme se zase vyděli" řekl mile.
Ach já blbá kráva. Proč? Proč jsem ho včera vychodila. Byl milý a musím říct, že se mi ten polibek se mi líbil. Teď si to budu vyčítat do konce života. Řeknu s vím vnoučatům, že jsem v mládí nechala jít světovou hvězdu z mého pokoje.
Justin:
"No Joe díky za interview." řekl jsem zdvořile. On tam pustil mojí písničku Mistletoe a já jsem s ním udělal handshake. Mamka se na mě usmála a pomalu jsme jeli domů.
"Mami nevadilo by kdyby jsi mě vyhodila v nemocnici? Chtěl by jsem někoho navštívit." usmál jsem se na ní když jsme nastupovali.
"Jo." kývla zmateně a já jsem se usmál. Skočil jsem na sedadlo spolujezdce a modlil jsem se aby mě zase nevyhodila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička :) | mileycyrus-hannahmontana.blog Anička :) | mileycyrus-hannahmontana.blog | Web | 22. ledna 2012 v 11:50 | Reagovat

Ty všechny příběhy píšeš ty? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama